Любіть життя, бо воно єдине і ніколи не повториться... Насолоджуйтесь життям...Живіть так, щоб вам ніхто не дорікнув, що ви просто животіли, залиште після себе добрий слід. О.А.Захаренко
Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Інтернет- приймальня відділу

Головне меню
*Ваше ім'я:

*Ваше питання: (вкажіть, якщо хочете отримати повідомлення про відповідь)

E-mail:


*Введіть код, зображений на малюнку:


* - обов'язкові поля
пред. 1 2 3 4 5 след. 
Радіон
Я хочу прийняти участь у фотоконкурсі «Моя Черкащина», який проводиться із вересня по грудень 2013 року, всі правила я неоднократно прочитав, яле всеодно сумніваюся у правильності заявки, та етикетки до фотографій, чи можу я знайти щось типу зразка, і де?

Шановний Радіоне! Радимо Вам зателефонувати до Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників  (номер телефону  64 01 27) та з'ясувати деталі конкурсу у працівника, відповідального  за його проведення  (Кудін Валентина Семенівна). Для участі у конкурсі приймаються 1-2 кольорові або чорно-білі фотографії форматом 26-40 см. Тип паперу – глянець. Фотографії подаються в роздрукованому вигляді та електронній формі (параметри: висока якість, 300 dpi, не менше 2000 пікселів по широкій стороні, в форматі «tif» або «jpg» не менше 800 кілобайт). До фотографії необхідно додати: 1. етикетку за формою : назва роботи; автор ( П.І.П. повністю);  клас, повна назва навчального закладу. 2. заявку за формою:П.І.П. повністю; назва роботи;  клас, вік автора;повна назва навчального закладу; П.І.П. керівника повністю; телефон керівника; коротку анотацію про подію (не більше 100 слів);дата зйомки. Як правило, до положення про конкурс додається зразок заявки (етикетки) встановленої форми. Якщо такого додатку немає, то, на нашу думку, формат етикетки чи заявки може бути довільним, головне – вказати у них всю інформацію згідно вимог. Бажаємо Вам успіхів! Вдячні Вам  за увагу до  веб- сайту відділу освіти Шполянської райдержадміністрації.

Корехова Татьяна
Хочу узнать , Мой ребенок ходит в 6 класс .У меня муж инвалид 2 группы по зрения с детства. попадает ли ребенок под льготную категорию детей по бесплатному питанию или хотя бы 50% , так как обед стоит в школе 8 гривен а дети которые питаются бесплатно бюджет города платит 5гр 30 копеек хотя порции одинаковые. Дайте мне ответ и закон на который я могу опираться и какие документы мне нужны для того чтобы пользоваться льготой СПАСИБО

Шановна Тетяно!  З метою вирішення питання, яке Вас турбує, рекомендуємо звернутися з клопотанням до адміністрації навчального закладу, в якому навчається Ваша дитина. Безкоштовне харчування учнів  організовується згідно постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2002 №856 «Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах» із внесеними змінами (постанова Кабінету Міністрів України від 04.06.2003 № 850 «Про внесення змін до п.1 постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2002 р. №856) та дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до ст. 19 Закону України „Про державну допомогу малозабезпеченим сім'ям ."

георгій
де можна подивитись завдання для моніторингу для 5-10 класів

Шановний Георгію! Завдання для моніторингу для 5 та 10 класів  у відділ освіти Шполянської райдержадміністрації  станом на 11.09.2013 року  не надходили.Радимо Вам слідкувати за новинами  щодо моніторингу на нашому сайті, офіційних веб- сайтах Міністерства освіти і науки України та Департаменту освіти і науки Черкаської облдержадміністрації. Вдячні Вам  за увагу до  веб- сайту відділу освіти Шполянської райдержадміністрації.

георгій
хто буде у Ярославському НВК директором?

Шановний Георгію! З 1 вересня 2013 року тимчасове виконання обов'язків директора Ярославського НВК І-ІІ ступенів покладено на Ляшенко Альону Олександрівну, яка до цього обіймала посаду заступника директора з навчально- виховної роботи.Щиро дякуємо Вам за увагу до веб- сайту відділу освіти Шполянської райдержадміністрації

Микола Іванович
Доброго дня! Прийшов час здавати звіти в електронній формі, на рахунки інтернету кошти не перераховані. Який вихід з такої ситуації?

Шановний Миколо Івановичу!Будемо вдячні Вам за  звіти в електронній формі, надані безпосередньо у відділ освіти на будь- якому зручному для Вас носії інформації (флеш пам'ять, диск).Дякуємо Вам  за увагу до  Інтернет- ресурсу відділу освіти Шполянської райдержадміністрації.

Тетяна
Доброго дня. В мене проблема з влаштуванням дитини в садочок, 24.04.2013р зарееструвались в базі, чекаем на результат. В садочках на які ми подали заявку нам відповідають що місц немае, вже набранї, сформовані групи якщо місце якесь звільнеться вас проінформують, перед вами багато дітей в черзі не факт що ми попадем в цому році, що рабить? ДЯКУЮ.

Шановна Тетяно! За останні роки в Шполі суттєво збільшилася тенденція народжуваності і загальна кількість дітей стає значно більшою порівняно з минулими періодами.  Поряд з цим  не зникає проблема забезпечення дітей міста місцями в чотирьох дошкільних навчальних закладах. Свого часу, в 90-х роках минулого століття, у Шполі було закрито три дошкільні заклади, і ця проблема на сьогодні стає більш відчутною.Реалізуючи нові соціальні ініціативи Президента України на території Шполянщини, районна влада націлена повністю ліквідувати проблему з нестачею місць в міських дитсадках, зокрема міським бюджетом передбачено на 2013 рік фінансування реконструкції зруйнованої частини будівлі ДНЗ №5 "Калинка" для облаштування нової групи.Радимо Вам ще раз звернутися у ДНЗ, в мікрорайоні якого проживаєте, з метою вирішенння проблеми, яка Вас турбує. У попередні роки до відділу освіти не надходили скарги про невлаштування дітей у садки міста чи неохоплення їх дошкільною освітою.Дякуємо Вам  за увагу до  Інтернет- ресурсу відділу освіти Шполянської райдержадміністрації.

Таня
Опишіть будь-ласка що включає зміст Нові стандарти - нова школа

Шановна Тетяно! Радимо Вам, по- перше, ознайомитися зі змістом постанови Кабінету Міністрів України від 23.11.2011 №1392 "Про затвердження Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти" за посиланням zakon.rada.gov.ua/go/1392-2011-п,  по- друге наказу  Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 27 лютого 2013 року № 218 «Про вивчення закладів до впровадження Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти», що розміщений на офіційному веб- ресурсі  Міносвіти у роздлі "Нормативно- правова база". Загалом «Нові стандарти – нова школа"- це Всеукраїнська акція, що другий рік поспіль оголошується  Міністерством освіти і науки України. Проведення акції є змістовним заходом, який дає можливість ознайомити директорів загальноосвітніх навчальних закладів одного району однієї області з підготовкою закладів освіти іншого району (у 2012 році - районів з різних областей України) до впровадження нових Державних стандартів базової та повної загальної середньої освіти, сприяє впровадженню інноваційних освітянських стратегій у практичну діяльність.У ході акції керівники обмінюються своїми напрацюваннями, методичними розробками, досвідом роботи щодо впровадження Державних стандартів базової та повної загальної середньої освіти. Всеукраїнська акція «Нові стандарти – нова школа» забезпечує партнерські та дружні відносини між директорами шкіл та керівниками органів управління освітою. Щиро дякуємо Вам за увагу до веб- сайту відділу освіти Шполянської райдержадміністрації.

Людмила
Добрый день,а скажите пожалуйста ребенку почти 6 лет скоро идти в школу дет сад мы не посещали примут ли ребенка теперь в школу или теперь нужна какая-то подготовка как нам теперь быть.Спасибо

Шановна Людмило! Повідомляємо Вам, що згідно  статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту»  від 13 травня 1999 року  №651-XIV зарахування  учнів   до   загальноосвітнього   навчального закладу  проводиться  наказом директора,  що видається на підставі заяви,  за  наявності  медичної  довідки  встановленого  зразка  і відповідного документа про освіту (крім учнів першого класу). Згідно п. 7 цієї статті  забороняється перевіряти рівень знань під час зарахування дітей  до  загальноосвітнього навчального закладу,  крім гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів). Приймання дітей до 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів здійснюється на безконкурсній основі відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 7 квітня 2005  року №204 «Про прийом дітей до 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів», згідно якого неприпустимим є проведення іспитів, тестування, співбесід з метою перевірки знань дитини щодо засвоєння навчально-виховної програми дошкільного навчального закладу. Конкурсне приймання до 1 класу відбувається лише у випадку, коли дитина вступає до спеціалізованого навчального закладу, яке  здійснюється відповідно до Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів), затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 19 червня 2003 року № 389. Зауважимо, що згідно п.1. наказу «Про прийом дітей до 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів» до 1 класу загальноосвітнього навчального закладу зараховуються діти, як правило, з 6 років.

У листі Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 9 червня 2011 року №1/9-455 «Щодо проведення Всеукраїнської акції "Дай руку, першокласнику!", в якому надсилаються для практичного використання рекомендації щодо організації навчально-виховного процесу у першому класі, наголошено: процес приймання дитини проводить вчитель початкових класів та психолог у формі співбесіди, що триває не більше 30 хвилин, у присутності батьків або осіб, що їх замінюють. Не дозволяється перевіряти вміння читати, писати, рахувати тощо, співбесіда має містити спеціальні діагностичні завдання для перевірки рівня загального розвитку дитини, її функціональної готовності до систематичного навчання та здатності до вивчення навчальних предметів відповідно до спеціалізації закладу. Для зарахування дитини до 1 класу батькам чи особам, які їх замінюють, слід подати заяву на ім’я директора, копію свідоцтва про народження дитини та медичну картку встановленого зразка. Після зарахування дитини до 1 класу шкільний психолог та вчитель вивчають її індивідуальні особливості з метою найефективнішого впливу на всебічний розвиток та виховання особистості у процесі навчання. Дякуємо Вам  за увагу до  Інтернет- ресурсу відділу освіти Шполянської райдержадміністрації.

Юлия
Хто має право одержувати благодійні внески?

Шановна Юліє! Радимо Вам ознайомитися з розділом "Звітування керівників навчальних закладів" нашого веб- сайту, в якому в окремій категорії "Благодійні внески" узагальнено  нормативно- правові  аспекти  отримання (надання) благодійної допомоги. Дякуємо за увагу до  Інтернет- ресурсу відділу освіти Шполянської райдержадміністрації..

Олена Олександрівна
Доброго дня. Я випускниця Черкаського національного університету ім.Богдана Хмельницького по спеціальності біологія. Шукаю роботу вчителя біології, якщо у Вас є вільні вакансії, будь ласка зателефонуйте мені. 0969029515

Шановна Олено Олександрівно! Повідомляємо Вам, що працевлаштування педагогічних працівників  відбувається з 15 по 31 серпня, тому на даний час вакансії вчителів відсутні. Радимо Вам особисто звернутися у відділ освіти Шполянської райдержадміністрації, щоб написати заяву про можливе працевлаштування.

пред. 1 2 3 4 5 след.