Любіть життя, бо воно єдине і ніколи не повториться... Насолоджуйтесь життям...Живіть так, щоб вам ніхто не дорікнув, що ви просто животіли, залиште після себе добрий слід. О.А.Захаренко
Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Інтернет- приймальня відділу

Головне меню
*Ваше ім'я:

*Ваше питання: (вкажіть, якщо хочете отримати повідомлення про відповідь)

E-mail:


*Введіть код, зображений на малюнку:


* - обов'язкові поля
пред. 1 2 3 4 5 след. 
георгій
скажіть будь ласка, де можна знайти інформацію про нагородження шполянським відділом освіти пришкільних таборів з денним перебуванням дітей за літо 2012 рік.

Шановний Георгію! З наказом відділу освіти Шполянської райдержадміністрації від 14.08.2012 №251"Про підсумки проведення оздоровлення та відпочинку дітей і учнівської молоді влітку 2012  року" можна ознайомитися тут

Олена
Коли я прийшла записувати дитину до одного з місцевих дитячих садочків мені відмовили з підстави відсутності вільних місць. Чи дійсно в місті зараз відсутність вільних місць в дитячих садках є гострою проблемою????

Шановна Олено! Повідомляємо Вам, що засновником міських дошкільних навчальних закладів №1"Ялинка", №3 "Зірочка", №4 "Сонечко" та №5 "Калинка" є не відділ освіти , а Шполянська міська рада. Радимо Вам  особисто звернутися з усним або письмовим зверненням до керівництва Шполянської міської ради, вказавши назву дошкільного навчального закладу, в якому Вам відмовили у влаштуванні дитини.

Микола
Скільки годин виділяється в школі на вивчення фізики, інформатики та математики в 2012-2013 н/р при технологічному прфілі ? Дякую.

Шановний Миколо! Повідомляємо Вам, що згідно додатку 10 Типових  навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеню, затверджених  наказом МОН України від 27.08.2010 № 834, типовим навчальним планом загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання ( технологічний профіль) передбачено у 10 та 11 класах 3 години на вивчення математики, 2 години - фізики і 1 година - інформатики. Радимо Вам ознайомитися з листом Міносвіти і науки, молоді та спорту України від 07.05.2012 №1/9-341 "Про навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів на 2012/2013 навчальний рік"

Світлана
Добрий день. Я вчитель фізики, математики, інформатики. Маю квалікаційну категорію "спеціаліст першої категорії". Шукаю роботу, так як моя школа під питанням закриття. Прошу відповісти. Буду надіятись на позитивну відповідь.Дякую.

Шановна Світлано!  Передзвоніть, будь ласка, у відділ освіти до головного спеціаліста  Курінної Оксани Миколаївни за телефоном  (04741) 5-22-19.

Ірина
Доброго дня. надайте будь ласка відповідь. До мене дійшла інформація що цього року влітку не працюватиме жоден черговий дитячий садочок. Як таке може бути? Чому в інших містах дитячі садочки працювали і будуть працювати влітку в звичному режимі а в нас ні? Це питання цікавить дуже багатьох батьків, всі обурені. Куди ж подіти ціле літо своїх дітей якщо обоє батьків на роботі? Що нам робити? До кого звертитись ? Дякую

03.04.2012

Шановна Ірино! Повідомляємо Вам, що засновником міських дошкільних навчальних закладів №1"Ялинка", №3 "Зірочка", №4 "Сонечко" та №5 "Калинка" є не відділ освіти , а Шполянська міська рада,  керівництво якої приймає рішення щодо режиму роботи дошкільних установ у літній період.  З метою надання достовірної відповіді на Ваш запит відділом освіти 2 квітня цього року надіслано офіційний лист  голові міста Заскалеті В.М. з проханням  надати  відповіді на хвилюючі Вас запитання, яку одразу оприлюднимо на нашому веб- сайті та надішлемо на Вашу електронну адресу. Також радимо Вам особисто звернутися з письмовим зверненням до керівництва Шполянської міської ради, що, сподіваємося, пришвидшить вирішення проблеми.

17.04.2012

Повідомляємо, що відділом освіти 17  квітня 2012 року отримано лист- відповідь  від голови міста В.М.Заскалети щодо роботи міських дошкільних закладів в літній період, з яким Ви можете ознайомитися тут.

Скажіть будь-ласка, чи працюватимуть садочки міста влітку?Це питання турбує мало чи не всих батьків , діти яких ходять в дитячий садочок. Адже минулого літа вже була така ситуація, коли садочки не працювали, це просто жах, що робити з малечою влітку???Дякую

Повідомляємо Вам, що засновником міських дошкільних навчальних закладів №1"Ялинка", №3 "Зірочка", №4 "Сонечко" та №5 "Калинка" є не відділ освіти , а Шполянська міська рада,  керівництво якої приймає рішення щодо режиму роботи дошкільних установ у літній період.  З метою надання достовірної відповіді на Ваш запит відділом освіти 2 квітня цього року надіслано офіційний лист  голові міста Заскалеті В.М. з проханням  надати  відповіді на хвилюючі Вас запитання, яку одразу оприлюднимо на нашому веб- сайті та надішлемо на Вашу електронну адресу. Також радимо Вам особисто звернутися з письмовим зверненням до керівництва Шполянської міської ради, що, сподіваємося, пришвидшить вирішення проблеми.

Корисна О.І.
У школі функціонує інформаційно-технологічний профіль навчання. Питання: які предмети для складання ДПА, окрім інформатики, вважати профільними ?

Шановна Корисна О.І.! Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 27.08.2010 №834 "Про затвердження типових навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеня" (додатки 1,10) при вивченні  інформаційно - технологічного профілю профільними предметами є інформатика та креслення.

Ольга
Прохання звернути увагу на талановитий гурток "Розмай. В гуртка гарний танцювальний репертуар, різні вікові категорії. Але чомусь їх ніде не запрошують (день міста, день незалежності) Чому???? Погляньте звітний концерт 2011 року. Ми - батьки хотіли б щоб гурток розвивався.http://youtu.be/AgAXZex67cQ

Шановна Ольго! Повідомляємо, що організаторами згаданих Вами свят з нагоди Дня міста, Дня незалежності України є відділ культури і туризму Шполянської районної державної адміністрації, а не відділ освіти. Шполянська дитяча школа мистецтв, на базі якої працює танцювальний гурток  "Розмай", знаходиться в оперативному віданні відділу культури, фахівці якого, як правило, формують репертуар згідно сценарних планів районних заходів, що приурочуються державним чи професійним святам. Чудові виступи гуртка "Розмай", в якому навчаються Ваші діти, бачили нещодавно, зокрема, на святкуванні 50- річних ювілеїв танцювального колективу "Гренада" районного Будинку культури та "Барвінок" Будинку школярів.Повністю підтримуємо Вашу думку щодо подальшого розвитку гуртка і люб'язно запрошуємо підготувати кілька хореографічних композицій  на районне свято  з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, яке щороку організовує Шполянський Будинок школярів за підтримки відділу освіти. Додатково інформуємо, що відділ освіти здійснює координацію навчально- виховної роботи 6- ти позашкільних навчальних закладів: Будинку школярів, міського парку дитячого дозвілля, станції юних техніків,  районної станції юних натуралістів, Шполянської та Матусівської ДЮСШ,  та  завжди готовий підтримати Ваші ініціативи, спрямовані на вдосконалення хореографічних здібностей дітей, розвиток сучасної танцювальної культури.

Роман Капустій
Доброго дня! Українські інформ. агентства повідомили про те, як діти гімназії №3 "щиро" засудили злочини фашистів у Бабиному Яру. Відповідно до цього, у мене виникло декілька запитань: 1) Офіційна більшовицька версія "трагедії" у Бабиному Яру покладає відповідальність за "розстріли" на українських патріотів з ОУН-УПА. Чи розповіли Ви дітям цю "правду"? 2) Скільки трупів (згідно офіційної інформації) поховані на території Бабиного Яру? 3) Якщо прийняти офіційну версію про те, що всі трупи були ексгумовані німцями перед відходом з Києва та вивезені в невідомому напрямку, то чому ця версія прямо протирічить аеро-фотозйомці Києва, що була проведена саме у той час, коли німці "відкопували" тіла жертв? На даних фотографіях жодних робіт по ексгумації, чи будь-яких інших земельних робіт, не зафіксовано. 4) Виходячи з вищесказаного, стає очевидним, що "трагедія Бабиного Яру" є типовим прикладом безсоромної брехні кривавих більшовицьких катів. Чому дану брехню повторюють дітям у Незалежній Україні? 5) Є багато інших прикладів більшовицьких брехливих історій, як то про "жахливі злочини бандерівців проти власного народу", "Голодомор 33-го, як наслідок поганого урожаю","історії про доброго дідуся леніна", "вірші про великого сталіна", "розстріл фашистами поляків під Катинню", іт.д., іт.п. Скажіть будь-ласка, чи плануєте Ви в подальшому брехати українським дітям, навчаючи їх, також, і іншим брехливим нквд-истським та українофобським маразмам. З нетерпінням чекатиму на Вашу відповідь. З повагою: Роман Капустій.

Шановний Романе!Повідомляємо Вам, що засідання дитячої правововї студії  "Дитинство" в Шполянському НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №3- гімназія" плануються і проводяться згідно вимог  навчальної програми курсу "Права людини", де є окрема тема "Порушення прав людини за расовою, національною ознаками". Щиро вдячні Вам за увагу до нашого веб- ресурсу.

Надiя
чи потрiбно вчителю ,що атестуеться , обов'язково надавати атестацiйнiй комiсii поурочнi плани за весь навчальний рiк

Шановна Надіє!  Повідомляємо, що вимога щодо надання атестаційній комісії поурочних планів за весь  навчальний рік суперечить п.1.5. наказу Міністерства освіти і науки України від 17.05.2005 №297,  що на даний час є чинним. Згідно цього пункту заборонено вимагати від педагогічних працівників під час проходження ними атестації узагальнені матеріали їх педагогічного досвіду, інші матеріали, не передбачені Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників.  Радимо Вам ознайомитися з текстом наказу тут.

Крім того, Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міносвіти і науки України від 06.10.2010 року №930 зі змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту №1473 від 20.12.2011, не передбачено надання атестаційній комісії поурочних планів за весь навчальний рік.

пред. 1 2 3 4 5 след.