Любіть життя, бо воно єдине і ніколи не повториться... Насолоджуйтесь життям...Живіть так, щоб вам ніхто не дорікнув, що ви просто животіли, залиште після себе добрий слід. О.А.Захаренко
Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Свято "Останній дзвінок"

Головне меню

26.05.2017

Барвисто всміхається травень, бо скінчилась навчання пора, зібралась на дзвоник останній весела шкільна дітвора...

Дорогі школярі, вчителі, вихователі, батьки!

Сьогодні у школах району лунають «останні дзвоники». Для кожного з нас цей день має своє значення. Для дітей – це нова валіза знань, для  вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік. Більшість учнів успішно подолали  ще одну  сходинку в шкільному житті, переходять до наступного класу. Честь і хвала усім педагогам за знання та вміння, які передали своїм вихованцям.Своєю любов'ю та невтомною працею ви допомагали дітям пізнавати світ, розуміти життя.

Дорогі випускники!

Сьогодні ви ще разом, ще однокласники, а завтра  ваші життєві стежини  розійдуться. Через якийсь час вас покличуть стіни рідних шкіл, де завжди чекатимуть вашого приходу вчителі. Мабуть, лише тоді ви по-справжньому зрозумієте, що саме вони найбільше про вас думали, захищали і підтримували, дбали і бажали лише найкращого. Збережіть у серцях маленькі вогники від вогнища великої вчительської любові до вас. Нехай школа залишиться для вас тим промінчиком любові й добра, котрий вказує, як іти, щоб не спіткнутися. Не забувайте, що навчалися ви для того, щоб розум і серце й надалі віддавати людям. Упевнені, що пройдуть роки і шполяни пишатимуться вашими перемогами та здобутками. Цінуйте  кожну мить  молодого неповторного життя, не шкодуйте часу і зусиль для зміцнення знань, не зупиняйтесь на досягнутому. Перед вами розкриються нові можливості і перспективи. Вірте в cвої сили, прагніть більшого і доcягайте поставленої мети.

 

Останній дзвінок нагадує, що розпочалася чудова пора – літні канікули. Час мандрівок, зустрічей з цікавими людьми, природою. Змістовного вам відпочинку, цікавих пригод, сонця і радості. Отож, вперед на канікули, щоб з новими силами і позитивними враженнями зустрітися на шкільному подвір’ї у вересні 2017-го. Щастя всім, добра, міцного здоров’я, успіхів, мирного літнього неба!


30.05.2014

На останній урок вже лунає дзвінок...

Дорогі юні друзі! Шановні вчителі та батьки!

Вітаємо вас  з довгоочікуваним та найприємнішим шкільним святом «Останній дзвоник» - завжди яскравим, насиченим емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі вітання i кожне людське серце відгукується на малиновий передзвін  дзвінка, що сповіщає  про  веселу пору канікул та відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості,  проводжаючи   випускників у життєву дорогу. Бажаємо нашим юним друзям - школярам  разом з батьками незабутньо відпочити, отримати яскраві враження, зміцнити здоров’я перед стартом нового етапу навчання. Висловлюємо глибоку вдячність усім педагогам Шполянщини за сумлінну працю, творче горіння й плідний урожай освітянської ниви. Силою вашої думки та теплом душі твориться майбутнє нашого краю, а учні здобувають з року в рік перемоги у навчанні та долають разом з вами  вершини шкільних наук. Здоров’я вам,  добра, благополуччя, веселкового розмаїття літньої перерви!


03.05.2012

Школо, прощавай...

3 травня в 19-ти НВК та 5-ти загальноосвітніх  школах Шполянщини  учнів 11-х класів, їх наставників, батьків, гостей  об’єднало  зворушливе свято завершення навчального року. Цього дня останній шкільний дзвінок пролунав для 523 випускників. Разом з датою завершення навчального року  були змінені терміни державної підсумкової атестації, а також проходження зовнішнього незалежного тестування. 11 травня на останній дзвінок вишикуються дев’ятикласники, а для решти школярів він лунатиме 25 травня. А вже 12 травня, у зв'язку з проведенням в Україні фіналу Євро-2012,   випускники  шкіл району  отримають перепустки в доросле життя - атестати  про повну загальну середню освіту та,  закружляючи у вихорі випускного вальсу,  полинуть назустріч світанку самостійності.
                                                                  Дорога юнь Шполянщини!

Ось і наблизився корабель  шкільних  днів до пристані. За вікном – травень 2012–го. А 11 років,  міцно тримаючись за руки мам і тат, ви, тепер уже дорослі юнаки і дівчата, переступили поріг школи і стали учнями. Завирувало   шкільне життя – уроки, виховні години, зошити з конспектами, заліки, екзамени, перші надійні друзі, а  для когось – і  перше кохання. Так, все текло, змінювалося у калейдоскопі дорослішання. Тож сьогодні вам, дорогі діти,  від імені освітян Шполянщини бажаємо:  хай не буде ні кінця ні краю у ваших вже обраних дорогах, а мету, яку ви обираєте, не притрусить на світанку сніг. Переживіть усі розлуки і страждання. Не бійтеся сліз, бо сльози на прощання лиш підтвердять, що ваша  шкільна дружба  була міцною. І хоча далекі обрії прекрасні і звабливі, не поспішайте їх схиляти до себе. Мужньо дивіться в очі  усім випробуванням долі і  пам'ятайте, що вашому життю ще не складено ціни. Світ безмежний добротою, тож нехай тільки світлими й чистими будуть ваші помисли і справи. Будьте гідними називатися людьми. Це ваш перший обов'язок.  Де б ви не опинилися, нехай лише прекрасні почуття зігрівають ваші серця і дарують окрилення для нових успіхів. Добрі й  працелюбні, мужні  і ранимі,  щирі й надійні, безтурботні  і  серйозні…  Такими різними пам’ятатимуть вас  ваші наставники…За вікном – весна 2012–го. Корабель  шкільних днів сьогодні пускає якір. Але ми не кажемо вам: "Прощавайте", а говоримо: "До зустрічі у життєвому морі!".