Любіть життя, бо воно єдине і ніколи не повториться... Насолоджуйтесь життям...Живіть так, щоб вам ніхто не дорікнув, що ви просто животіли, залиште після себе добрий слід. О.А.Захаренко
Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

День державної служби

Головне меню

23.06.2015

Шановні працівники та ветерани державної служби району, державні службовці- освітяни Шполянщини, Департаменту освіти і науки Черкаської облдержадміністрації, районних відділів освіти області! Дорогі колеги!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом - Днем державної служби, яке традиційно відзначаємо 23 червня. Функціонування сучасної держави не можна уявити без високопрофесійної державної служби, яка повинна забезпечити високоорганізоване, демократичне, правове та результативне державне управління. Від державних службовців значною мірою залежить авторитет влади, функціонування державного механізму, забезпечення сталого економічного і соціального розвитку та досягнення гідних умов життя людей.  Тримати відповідний рівень вкрай нелегко, однак цього від нас вимагає і статус державних службовців, і глибоке покликання служити на благо рідної держави, вносити свій внесок у її розвиток. Тому люди, які обрали державну службу, безперечно, заслуговують на глибоку повагу і шану. Саме на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу. Сьогодні, у День державної служби, зичимо всім невичерпної енергії та ентузіазму, творчої наснаги і життєвих гараздів, здоров'я та особистого щастя, нових звершень у важливій і відповідальній місії в ім'я України, високих трудових звершень та поповнення скарбниці добрих і славетних справ в ім’я рідної землі, на благо нашої держави!


23.06.2015

Державних службовців відділу освіти привітали зі святом

 

23 червня відзначається одне з наймолодших свят в історії нашої країни - День державної служби. Напередодні професійного свята людині властиво шукати відповіді на питання: «Чи не помилився я з вибором  життєвої справи? Чи правильною професійною стежкою я крокую?» Більшості державних службовців непросто відповісти на них, адже за обраним ще в юності  покликанням вони стали вчителями  чи лікарями, економістами і архітекторами, менеджерами чи  ветеринарами, а ще – агрономами, психологами, будівельниками, а в інститутах  та університетах не опановували мистецтво державної служби. Бути ними навчає саме життя, а ще – люди. Саме вони, їхні проблеми, потреби, інтереси мають бути для кожного державного службовця  не просто щоденними справами, а мелодією серця, піснею душі, які додаватимуть людям віри в краще,  упевненості, що  буде вечеря з хлібом, школа з учнями, сім’я з теплом і дахом, ниви рідного краю - з урожаєм, а Шполянщина - зі щасливими обличчями. У цьому переконані державні службовці відділу освіти Вербівський Павло Євгенович, Каландирець Ірина Іванівна, Лимар Віра Микитівна, Гукало Оксана Петрівна, які намагаються  у своїй повсякденній роботі виявляти професіоналізм, справедливість, об’єктивність та оперативність – риси,  які успадкували від старших колег - Дудник Катерини Іванівни, Горобець Валентини Василівни, Кравця Володимира Павловича, Дядченка Юрія Олександровича і які приносять радість успіху, відчуття душевної гармонії від того, що своїми буденними справами  прагнуть  наблизити яскраве майбутнє України, мріючи про мир і блакитне небо над головами дітей та онуків. Виступаючи та вітаючи від імені відділу освіти на урочистому заході з нагоди свята, що відбувся в актовій залі Шполянської районної ради, головний спеціаліст І.І.Каландирець побажала державним службовцям: «Шановні колеги! Нехай не гостями, а господарями у наших родинах панують міцне здоров’я, добробут, злагода. Успіхів і оптимізму, наснаги у вашій праці на благо шполян. Нехай ніколи  не вичерпується  наша віра в щедрість людської душі, бажання та спроможність бути корисними,  а заслужена шана додасть сил і наснаги на нові здобутки у справі, яка перетворилася на нашу нелегку, але щасливу долю».  У ході урочистих зборів голова райдержадміністрації Володимир Миколайович Потапенко нагородив грамотами головних спеціалістів відділу освіти Лимар Віру Микитівну, яка має 22 роки стажу державної служби, та Каландирець Ірину Іванівну за багаторічну сумлінну працю в органах виконавчої влади, високу професійну майстерність, а також подарував квіти державним службовцям Дудник Катерині Іванівні, Горобець Валентині Василівні, Кравцю Володимиру Павловичу, які перебувають на заслуженому відпочинку. Вихованки вокальної студії «Сузір’я» Шполянського Будинку школярів та вокального колективу Шполянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2- ліцей» разом зі своїми керівниками Оксаною Скляр та Дарією Меркотан  підготували віночок сучасних українських пісень, які додали глядачам святкового  настрою.