Любіть життя, бо воно єдине і ніколи не повториться... Насолоджуйтесь життям...Живіть так, щоб вам ніхто не дорікнув, що ви просто животіли, залиште після себе добрий слід. О.А.Захаренко
Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Новорічні дива

Головне меню

 29.12.2011

Вихованці Будинку школярів святкували Новий рік

Сьогодні у Шполянському Будинку школярів для гуртківців позашкільних навчальних закладів проведено новорічний концерт - виставу, який організували керівники гуртків Л.В.Бондаренко, І.В.Заскалета, С.В.Борутенко. На свято з подарунками завітали голова Шполянської райдержадміністрації С.М.Струк, його заступник В.М.Чайка. З вітальними словами звернулася до вихованців директор Будинку школярів К.І.Дудник, побажавши дітям міцного здоров’я, здійснення новорічних мрій, веселих та незабутніх зимових канікул. Справжнім казковим сюрпризом став чудовий подарунок від представників влади – набір нових і вкрай потрібних музичних інструментів для фольклорно- етнографічного колективу «Калинонька», який створено, з ініціативи К.І.Дудник, в 2010 році з метою залучення дітей та учнівської молоді до вивчення та збереження місцевого фольклору, відтворення народних традицій Придніпров’я. Також свої щедроти подарували дітям місцеві підприємці Богдан Журавльов та Ольга Нор, які принесли солодощі та іграшки.


26.12.2011

Новорічні дива в Терешківському НВК І-ІІІ ступенів

Сьогоднішній день для школярів Терешківського НВК І-ІІІ ступенів став багатим на неочікувані передноворічні події. Цього дня до малечі завітали особливі гості – Дід Мороз, Снігуронька та веселі колядники. Чудове театралізоване новорічно-різдвяне дійство відбулося у невеликому, але затишному заліНВК.Дід Мороз, як і подобає, прийшов із повним мішком подарунків та солодощів. Великі набори спортивного інвентарю стануть у нагоді під час веселих перерв та у щоденному дозвіллі школярів. А справжнім благодійником та ініціатором заходу став депутат обласної ради від Партії регіонів, голова Черкаської облспоживспілки Віктор Боїн. Вітаючи діток зі святами, що настають, Віктор Олександрович побажав усім міцного здоров’я, щасливих років дитинства, зростати у мирі і злагоді та стати гідною зміною батькам у розбудові української державності. З привітаннями звернулися до учнів і вчителів присутні на святі депутати районної ради від Партії регіонів: голова Шполянської райдержадміністрації С.М. Струк та голова правління районного споживчого товариства Н. В.Онищук, сільський голова села Терешки Валерій Білецький. Директор школи Руслан Вікторович Поліщук щиро подякував добрим гостям за таку чудову несподіванку, за добро серця, принесене до простих мешканців села.