Любіть життя, бо воно єдине і ніколи не повториться... Насолоджуйтесь життям...Живіть так, щоб вам ніхто не дорікнув, що ви просто животіли, залиште після себе добрий слід. О.А.Захаренко
Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Шполянська ЗОШ №1

Головне меню

 

Вісті Ліги старшокласників Шполянщини

27.12.2017

В грудні 2017 року в м. Ірпінь відбувся Всеукраїнський форум лідерів учнівського самоврядування, організаторами якого стали МОН та Мінмолоді та спорту України. Лігу старшокласників Черкащини на цьому форумі представляв учень 11 – МФ класу Шполянської ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 Ветушко Денис. Учасники зустрічі презентували  кращі практики роботи учнівського самоврядування. Денис ознайомив присутніх із проектами старшокласників Шполянщини по роботі з дітками, що мають особливі освітні потреби та з людьми похилого віку. Як зазначила завідувач лабораторії виховної роботи Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Валентина Семенівна Кудін, виступ Дениса визнано одним з найкращих та найзмістовніших. Учасники форуму мали змогу поділитись досвідом роботи у різних напрямках: "Прапор доброчинності", проект "Схід-Захід – разом!", Всеукраїнська екологічна ініціатива "Зробимо Україну чистою", проекти національно-патріотичного спрямування. Учасниками дискусії стали заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема, заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба. 18 грудня 2017 року, в переддень святкування Дня Святого Миколая,  в комунальному навчальному закладі «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» відбувся обласний благодійний захід «На Святого Миколая щира усмішка засяє». Організації свята сприяли: управління освіти і науки Черкаської ОДА, Черкаський  обласний  інститут післядипломної освіти педагогічних працівників,  Ліга старшокласників Черкащини.  Шполянщину на цьому святі представляли лідери Ліги старшокласників, учні  Шполянської ЗОШ І – ІІІ ступенів №1, Олеся Ткаченко та Ветушко Денис. Олеся порадувала присутніх майстерним виконанням пісні «Дзвін життя», а Денис був ведучим заходу.

Киченко М.В. педагог – організатор Шполянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1


10.11.2017

Взяли участь у написанні Всеукраїнського  диктанту єдності

 В Україні 9 листопада відзначають День української писемності і мови. Його доброю традицією останні 17 років є Всеукраїнський диктант національної єдності, який організовує Українське радіо. Перевірити свої знання з української мови у такий спосіб вирішили вчителі та учні 5-11 класів Шполянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Це приблизно 72 особи, стільки могли вмістити 2 аудиторії.Т радиційно диктант складався з близько 180 слів. Читав його доцент Київського університету ім. Б.Грінченка мовознавець Олександр Авраменко. Девіз цьогорічного радіодиктанту – «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета». 

Киченко М.В. педагог-організатор Шполянської ЗОШ І-ІІІ 


12.10.2017

Хай серце не втрачає доброти!

Однією з  ланок виховної роботи є волонтерство. Важливо вчити дітей бути чуйними, милосердними, уважними до оточуючих.  Одинокі люди як ніхто потребують уваги, турботи. Ось уже не перший рік триває дружба між учнівськими колективами 7-Б та 6-Б класів Шполянської ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 (класні керівники Буз С.О. та Обревко Т.В.) та вчителькою -пенсіонеркою Приходько Марією Семенівною. Завжди усміхнена Марія Семенівна з радістю зустрічає своїх молодших друзів, пригощає чаєм та солодощами, а учні мають для неї безліч історій та вражень зі свого щоденного шкільного життя, є цікавими співрозмовниками для колишньої вчительки.  Насолоду від такого спілкування отримують усі. Марія Семенівна,  на долю якої випали і тяжкі повоєнні роки, і лиха пора Голодомору, має що розповісти учням, а ті з великою цікавістю слухають її.   Незабаром Марія Семенівна святкуватиме свій черговий день народження. Від щирого серця бажаємо їй міцного здоров’я, довгих років життя, радості і оптимізму.                           

 

                                       Сніжана Фарштейн,   голова волонтерського загону   «Сонячний» Шполянської ЗОШ І – ІІІ ст.№1


22.09.2017 

Тиждень протипожежної безпеки в Шполянській ЗОШ №1

З метою проведення цілеспрямованої профілактичної роботи щодо дотримання правил пожежної безпеки учасниками навчально-виховного процесу, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення пожежної безпеки, в Шполянській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 було проведено Тиждень протипожежної безпеки, який  розпочався  з навчальної евакуації по виведенню людей з приміщення.  Після проведення навчальної евакуації відбулася загальношкільна  лінійка за участі працівників Шполянського РВ УДСНС .Інспектор  Полтавець Олексій  Олександрович розповів учням про основні правила протипожежної безпеки, користування електроприладами, дії в разі виникнення пожежі в будинку чи приміщенні. Також працівники продемонстрували спеціальну техніку, яку вони використовують у надзвичайних ситуаціях . Упродовж тижня в бібліотеці школи працювала виставка літератури «Вогонь - наш друг» , проведено виставку дитячого малюнку «Небезпечний вогник». Медична сестра школи, провела бесіди «Перша допомога при опіках».Учні 1-4 класів переглянули мультфільми про теяк правильно інформувати службу ДСНСпри виникненні пожежі, правила поведінки  в умовах виникнення надзвичайної ситуації. Проведено виховні години ««З вогнем погані жарти», «Дуже серйозно про небезпечне».

Киченко М.В.,педагог - організатор Шполянської ЗОШ І-ІІІ ст..№1

 


 

11.09.2017

Тиждень безпеки вуличного руху

З 4 по 8 вересня у Шполянській ЗОШ І-ІІІ ст..№1 пройшов Тиждень безпеки вуличного руху на основі Всеукраїнської  акції «Увага! Діти на дорозі!», протягом якого діти мали можливість  більше поглибити свої знання про правила дорожнього руху: облаштування дороги, дію світлофора, дорожні знаки та їх значення. Протягом тижня було проведено ряд заходів: вікторину для учнів 1-х класів «Ми маленькі пішоходи», ГКК «Правила дорожнього руху- правила життя», виставку в шкільній бібліотеці на тему: «Ми пішоходи», виховні години «Безпека на дорозі залежить від кожного», «Правила дорожнього руху та безпечна поведінка на вулицях та дорогах», також було організовано виставку дитячих малюнків,  загальношкільну лінійку «Твій друг – дорожній рух!», на яку завітав інспектор Шполянського відділу поліції Бондаренко Олександр Михайлович з розповіддю про особливості руху на скутерах та велосипедах на дорогах, а також про дотримання правил дорожнього руху. Всі заходи під час проведення Тижня безпеки вуличного руху були корисними для учнів нашої школи, цікавими та інформативними.

Киченко М.В. педагог- організатор Шполянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

 


03.09.2017

Гостинно відчинила двері рідна школа

 

Щороку 1 вересня вулиці українських міст наповнюються білими бантами, різноколірними букетами і загальним радісним відчуттям того, що попереду нова сторінка життя — цікава, барвиста і повна нових знань. Чимало людей, і дорослих, і маленьких, переступаючи поріг школи вперше в новому навчальному році,  відчули в душі радісні і святкові почуття, адже  День знань, дійсно, є святом! Двері Шполянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1  гостинно відкрилися для учнів, учителів, батьків, гостей. Це радісний і водночас хвилюючий день: в очах випускників - сум, бо для них це останній навчальний рік, а в очах першокласників - гордість і тривога, адже вони прийшли  до школи вперше. У цьому навчальному році наша школа поповнилася 57 першокласниками, яких зустрічали гучними оплесками і щирими усмішками. Зі святом  школярів вітав директор школи Костюкович Феодосій Феодосійович та гості свята: перший заступник голови Шполянської РДА- Козоріз Юрій Олексійович,секретар міської ради  об'єднаної територіальної громади - Каландирець Тетяна Валентинівна, а також голова ради школи -Мальчик Павло Олексійович. Святковим подарунком  від учнів 11-х класів був танець - сюрприз, який вони старанно виконали під оплески глядачів. Найзворушливішими  були хвилини, коли одинадцятокласники запустили в небо жовті та блакитні кульки. Весело крокували першачки до Країни Знань традиційним променевим шляхом, а учні школи поспішали на перший урок під гаслом «Україна - держава європейська». Колектив Шполянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1   щиро вітає учнів, батьків і всіх освітян з початком нового  2017-2018 навчального року!

Киченко М.В.,педагог-організатор Шполянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

 

25.04.2016

                      У міській ЗОШ №1 по-серйозному гралися  в школу виживання

Удосконалити свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірити здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя – мета проведення Дня цивільного захисту та об’єктових тренувань у нашій школі. По сигналу «Пожежа» відбулась евакуація школярів, під час якої учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій. Працівники Шполянського РВ ГУ МНС Самостійної державної пожежної частини №16 на виклик відреагували миттєво і дві пожежні машини відразу взялись за роботу. «Постраждалому» працівнику шкільної бібліотеки надавалася перша допомога лікарями «швидкої», які теж вчасно приїхали на виклик. Навчальні тренування пройшли успішно! На тематичній лінійці всі учні школи мали змогу ознайомитися із правилами поведінки із небезпечними знахідками під час відпочинку на природі, адже поява вибухових пристроїв з часів Великої Вітчизняної саме навесні – не рідкість. Тим більше, що кількість постраждалих дітей від вибухів знайдених снарядів збільшується з кожним роком.Медичний працівник школи Л.С.Ткаченко, О.М.Задорожній, вчитель Захисту Вітчизни, разом із старшокласниками продемонстрували вміння надати першу медичну допомогу постраждалим під час надзвичайних ситуацій та провели комбіновану естафету з елементами виконання нормативів, контрольних завдань за програмою «Цивільний захист».А виставка малюнків ще раз нагадала школярам правила техніки безпеки в побуті для уникнення пожежі. Сподіваємось, що проведення таких заходів допоможуть навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.

Герус Т.Б., педагог-організатор Шполянської ЗОШ №1


10.04.2016

Підлітки сказали своє "Так!" здоровому способу життя

Кожен з нас має різне уявлення про здоров’я, а тим більше – як про нього дбати: хтось правильно харчується, хтось щодня робить зарядку та відвідує тренажерні зали, а хтось дбає про духовне здоров’я. Близько 30-ти  учнів Шполянської ЗОШ №1 разом з учнями гімназії, ліцею, учасниками танцювального колективу «Еліт» під керівництвом Осадчук Лесі підтримали цікавий проект, запропонований місцевою владою школярам міста в переддень Всесвітнього дня здоров’я. На площі Героїв Майдану біля будівлі Шполянської міськради всі бажаючі могли побачити захоплюючий флешмоб у формі танцювального проекту «Ми – за здоров’я» і переконатися, що молодь активно популяризує здоровий спосіб життя і небайдужа до цієї проблеми. Танець підлітків у білих футболках розпочався із вигуку  «Ми за здоров’я». Після  цього за допомогою танцювальних рухів та відповідної розстановки учасників було створено обличчя - смайл,  а також написи «ми», «за» та «здоров’я». Кульмінацією виступу стало створення живої піраміди, на вершині якої одна з танцівниць запустила в небо зелені повітряні кульки.

 

Герус Т.Б., педагог- організатор Шполянської ЗОШ №1


08.04.2016

Діти охоче підтримують акцію «Посади дерево»

Волонтери Шполянської ЗОШ №1 – непосидючий народ. Хтось із них мандрує цікавими містами України, хтось гостює у бабусі, хтось – майструє, тож із задоволенням підтримали ініціативу директора школи  Костюковича Ф.Ф. і з ентузіазмом розпочали озеленення шкільної території. За час весняних канікул волонтери загону «Сонячний»  разом з учителем біології Лук’яненко М.О. посадили 5 лип та 15 берізок. Почувши про київських активістів, які у квітні розпочинають весняну акцію (чепленж) «Посади дерево», учні зазначили, що у цій справі  шполянські школярі всіх випередили. Планів у небайдужих до чистоти і порядку юних екологів ще багато - після закінчення канікул розпочали причепурювати шкільні клумби, а потім усім шкільним гуртом приєднаються  до щорічної всеукраїнської соціально-екологічної  акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій «Зробимо Україну чистою разом!», яка запланована на 23 квітня 2016 року.

Герус Т.Б., педагог-організатор ЗОШ №1


25.01.2016

Без творчого вчителя не може бути ні нової школи, ні нового суспільства, ні вільної України

Ці слова Народного Вчителя Олександра Антоновича Захаренка обрала епіграфом до персонального сайту, який з’явився днями в мережі Інтернет, заступник директора з навчальної роботи Шполянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Осадча Валентина Михайлівна - педагог з 24-річним стажем роботи, яка з відзнакою в 1986 році закінчила Черкаський педінститут, за фахом вчитель російської мови і літератури, має вищу кваліфікаційну категорію та звання «вчитель-методист». Цей сайт присвячений навчально-виховній діяльності в середньому навчальному закладі. На його сторінках Валентина Михайлівна узагальнила матеріали, необхідні для роботи завучів та вчителів-предметників. Заступник директора у своїй роботі вміло використовує організаційний метод управління. Упродовж перебування на посаді нею сформовано довідник завуча, в якому узагальнено значну кількість документів, вимог, схем, інструктивних матеріалів, що регулюють роботу завуча. З її ініціативи в школі, яку очолює досвідчений директор Ф.Ф.Костюкович,  здійснюється локальний моніторинг організації навчально-виховного процесу, об’єктом якого є діяльність всього педагогічного колективу. Завдяки цьому чітко визначені цілі навчально-виховного процесу, розвиваються творчі здібності учнів, сформовано позитивний мікроклімат у досягненні результатів навчальної діяльності учнів. Створення персонального сайту для Валентини Михайлівни – це, по-перше,  самореалізація, можливість передати знання, залишити спадщину для розвитку своєї сфери діяльності, по-друге, обмін досвідом:  чим більше віддасть, тим більше отримає користі загалом; по-третє, посилення авторитету серед учнів, колег, батьків, в очах яких завдяки власному Інтернет - простору можна виглядати більш сучасно.

Завітайте на особистий сайт колеги http://osadcha.webnode.com.ua/


04.02.2015

Без труда нема плода

Днями педагогічний колектив Шполянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 отримав  подяку від директора навчально-наукового інституту фізики, математики та комп’ютерно-інформаційних систем Черкаського  національного університету імені Б.Хмельницького Ляшенка Юрія Олексійовича, в якій висловлюються слова вдячності за підготовку випускниці школи Стоєцької Анни Андріївни, яка є студенткою ІІІ курсу, сумлінно навчається, демонструє зразкову поведінку, бере активну участь у житті вищого навчального закладу. Здобувати освіту  на  факультеті фізики і математики – справа не з легких, вимагає від кожного студента старанності, зосередженості, відповідальності.  За роки навчання у вузах більшості випускників міської школи №1 вдається  зарекомендувати себе яскравими особистостями. Своїми успіхами у навчанні вони доводять, що здатні бачити перспективу, розуміти, що за чіткої самоорганізації, дисципліни можна здолати недосяжні, здавалося б, вершини, розв’язати будь-які складні завдання, поставлені перед ними долею або власними амбіціями. Суспільство визнає  такі заслуги. Символом цього визнання  є подяки, які отримують у школі. Вони - не лише оцінка особистих знань  колишніх учнів, а  визнання заслуг мудрих вчителів, які  навчили наполегливо працювати, прагнути бути лідерами, допомогли зробити вибір професії.


01.12.2014

Школярі міської школи №1 пізнали театральне мистецтво

26 листопада Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Т.Шевченка у 400-ий раз показував виставу - довгожительку «Кайдашева сім’я» за повістю Івана Нечуя-Левицького -  чи не  найпопулярнішу серед українців, яка ніколи не втратить своєї актуальності, бо є портретом нашої ментальності. Учням Шполянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, які  щороку разом з педагогами відвідують театр, пощастило побувати саме цього дня, адже у ювілейній виставі востаннє зіграли актори, що брали участь ще у прем’єрі і  майстерно виконували театральні ролі протягом останнього десятиріччя. Неможливо описати емоції, які володіють глядачем під час перегляду «перемир’я» членів родини Кайдашів! Це справжня насолода! Повість «Кайдашева сім'я» написана уродженцем Черкащини  понад сто років тому. Але чи знайдуться і сьогодні байдужі до родинних пристрастей, що раз по раз вибухають у боротьбі за сімейне верховенство між свекрухою та невісткою?Та ще коли одна варта другої, замість сподіваного спочинку мати змушена всьому дати лад. Приємно зазначити той факт, що найбільше в залі  театральних поціновувачів було із числа шполянських учнів, які разом з класними керівниками спостерігали дійство: от гуде хата, як вулик,  щоденними сварками: грюкають двері, дзвенять шибки, верещать жінки, сердито покрикують старий батько, пробують неокріплі баси неслухняні сини. І ось уже колись привітна чепурна хата клекоче, як перед виверженням Везувію, і вже покрівля здіймається від того жару, який щедро сиплять один одному Кайдаші за пазуху - за переварений борщ, за недостигле тісто, за неметені сіни, за поламане мотовило, биті горшки та чужі яйця...Маємо надію, що ця поїздка для учнів стане початком  прагнення вивчати оригінальну творчість народу, вшановувати духовну спадщину наших пращурів.

Герус Т.Б., вчитель української мови і літератури Шполянської ЗОШ №1


28.06.2014

Колектив Шполянської ЗОШ №1 отримав заслужену нагороду

З нагоди Дня Конституції України за сумлінну працю, високу результативність у роботі, особистий вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління  колектив Шполянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Шполянської районної ради Черкаської області нагороджений Почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради під час урочистостей, що відбулися 27 червня з нагоди державного свята. Педагогічний колектив ЗНЗ успішно запроваджує інноваційні та інформаційні технології, профільне та поглиблене вивчення навчальних предметів, вироблення системи розвитку творчої особистості учня в рамках особистісно орієнтованого навчання і виховання. Висока професійна майстерність педагогів забезпечує  вагомі результати. В школі працює 60% вчителів вищої кваліфікаційної категорії, з них мають педагогічне звання «Вчитель-методист» - 5, «Старший вчитель» - 21. Серед 54-ьох  педагогів школи – 10 осіб, які нагороджені нагрудним знаком «Відмінник освіти України». Протягом останніх  років шість вчителів брали участь у обласному конкурсі «Вчитель року», двоє з них стали  призерами.  Учні школи  за останні 5 років вибороли 36 призових місць на обласних предметних олімпіадах та конкурсі-захисті науково-дослідних робіт МАН. Понад 70% учнів щорічно вступають у вищі навчальні заклади. Під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання переважна більшість випускників школи виявляють високий та достатній рівень навчальних досягнень. Тривалий час у школі відсутні учні-правопорушники. Значна увага  в навчальному закладі приділяється зміцненню матеріально-технічної бази,  створено сприятливі санітарно-гігієнічні умови в приміщеннях школи та  забезпечується належний тепловий режим. Протягом останніх років переобладнано згідно сучасних вимог ряд навчальних кабінетів та поновлено естетичний вигляд майже всіх навчальних приміщень. Лише за останні три роки за рахунок залучення додаткових асигнувань навчально-матеріальна база школи зміцнена на понад 300 тисяч гривень. Шлемо вітання  творчому, енергійному колективу педагогів- професіоналів, який очолює директор Феодосій Феодосійович Костюкович, бажаємо усім невичерпного здоров'я, оптимізму, вагомих результатів, вдячних учнів і батьків!


06.12.2013

Привезли зі спартакіади кілька нагород

Наприкінці листопада на базі спортивного комплексу Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля у Черкасах відбулася V обласна спартакіада «Рівні серед рівних».Пріоритетними завданнями спартакіади є сприяння розвитку фізичної культури школярів незалежно від стану здоров’я дитини, формування навичок спілкування з дітьми з особливими потребами, толерантного ставлення один до одного, вміння діяти колективно.В змаганнях взяли участь 25 команд з усієї області. Шполянський район представляла команда міської школи № 1 «Екстрім». Приємно зазначити, що члени нашої команди вибороли в змаганнях кілька призових місць. Владислав Поштар та Юрій Костів, учні 9-Б класу, зайняли ІІ загальнокомандне місце у змаганнях з дартсу. В загальному заліку Юрій Костів виборов ІІ місце з дартсу та ІV місце з настільного тенісу. Владислав Поштар став третім у творчій виставці «Світ рівних можливостей» в номінації прикладного мистецтва «Джерело натхнення».Всі учасники змагань отримали не лише нагороди і пам’ятні подарунки, а й заряд бадьорості, незабутні враження та знайшли багато нових друзів.

Золотоверха Т.Ю., соціальний педагог


22.11.2013

У групі продовженого дня  завжди цікаво

Сьогодні на базі Шполянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся районний семінар-практикум вихователів груп продовженого дня, що підпорядковувався проблемі «Формування компетентностей молодших школярів у групі продовженого дня». На заході поділилися думками Семенюк Л.О., керівник районного методичного об'єднання, Броварська Н.В., Бердак С.В. зі Шполянської ЗОШ №1, Шапочник В.О. зі Шполянського НВК №2-ліцею, Солоп Г.М. із Шполянського НВК №3-гімназія. Білоцеркович О.С., заступник директора у початкових класахпредставила гостям виставку поробок гуртківців груп продовженого дня. Учасники семінару з непідробним захопленням переглянули відкритий виховний захід на тему «Мама і я - кулінарна сім'я», підготовлений вихователем Лісогор Л.М. На заході забезпечувалося формування практичних й розвивальних компетентностей, пов’язаних з життям. Зокрема,  у формі гри «майбутні кулінари» представили вироби, які підготували разом з батьками.


 01.02.2013

«Проектна діяльність в сучасному навчальному закладі» -

під такою назвою 30 січня в Шполянській ЗОШ №1 відбувся семінар для заступників директорів з навчально-виховної та виховної роботи. Учасники семінару ознайомились з історією виникнення, технологією, видами проектів, про що розповіла завідувач райметодкабінету Курінна О.М. Заступник директора з навчальної роботи Шполянської ЗОШ №1 Осадча В.М. презентувала діяльність цієї школи як систему різноманітних проектів, які реалізують стратегічний план навчального закладу – розвиток творчої особистості учителя і учнів. Учасники семінару відвідали уроки вчителів географії Коломійчук Т.А., біології Лук'яненко М.О., історії Шевчука В.В., англійської мови Кунець Л.В, початкових класів Лихенко С.П. Всі переглянуті уроки будувались на використанні проектної технології і одержали високу оцінку учасників семінару. Схвальну оцінку одержали і позакласні заходи: години спілкування в 6 та 2 класах, вчителі Іванченко О.В., Павленко А.А., психологічний тренінг «Попередження синдрому педагогічного вигорання», проведений практичним психологом Косенко Н.А., засідання літературної студії наукового шкільного товариства «Первоцвіт», підготовленого вчителем української мови та літератури Гадіон О.Д. В роботі семінару також взяли участь начальник відділу освіти Дядченко Ю.О. та методисти РМК.

Бібліографія з теми «Проектні технології»


27.03.2012

 Праця - на результат

   

   У березні  в Шполянській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 пройшов тиждень педмайстерності вчителів, що атестуються. Мов у калейдоскопі, змінювалися відкриті уроки, під час яких учителі показали свою майстерність, продемонстрували вже опановані ними інтерактивні, проектні та інформаційно-комп’ютерні технології. Кожен бажаючий мав можливість відвідати уроки колег і жоден не пошкодував про це, тому що подібні заходи - не тільки демонстрація рівня професійної діяльності вчителя, а й безцінний обмін практичним досвідом. Всі проведені заходи засвідчили зростання рівня викладання та педагогічної майстерності вчителів, прагнення педагогів до творчого пошуку та впровадження новітніх технологій. Наприклад, на уроці української літератури в 10-М  класі вчитель Т.М.Струк запропонувала учням виконати інтерактивне завдання «Читання драми-феєрії «Лісова пісня» Л.Українки в ролях. Учні 5-Б  класу на уроці англійської мови (вчитель Т.Г.Мащенко), працюючи в творчих групах,  складали  умовні подорожі різними видами транспорту, виконували інтерактивні вправи. Урок української мови в 5 класі за темою «Омоніми» (вчитель О.С.Білоцеркович) пройшов з використанням ІКТ. Учні продемонстрували вміння  досліджувати мовний матеріал, працювати з тлумачним словником. За допомогою учнівських презентацій знавці французької мови 10-Ф класу  (вчитель Л.І.Костенко) показали комунікативні навички з теми «Музична Франція». На етапі узагальнення проведена вчителем рефлексія показала хороший рівень засвоєння матеріалу. Брейн-ринг з географії між учнями 9-А та 9-Б класів (вчитель Т.А.Коломійчук) із застосуванням мультимедійної презентації запам’ятався цікавими завданнями, оригінальними конкурсами та нестандартним підходом до узагальнення та систематизації навчального матеріалу. На уроці математики у 2-А класі вчителька початкових класів З.М.Кугот активізувала мисленнєву діяльність учнів, використовуючи інтерактивні форми роботи та наочність. Завершився тиждень педмайстерності виставкою – ярмаркою нових педагогічних ідей, які знайшли своє відображення у друкованих публікаціях та методичних посібниках.