Любіть життя, бо воно єдине і ніколи не повториться... Насолоджуйтесь життям...Живіть так, щоб вам ніхто не дорікнув, що ви просто животіли, залиште після себе добрий слід. О.А.Захаренко
Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

"Зірниця"

Головне меню

15.05.2012

"Зірниця" повернулася ...

Сьогодні у навчальному центрі прикордонної служби «Оршанець» відбувся обласний етап відродженої військово-патріотичної гри «Зірниця». Гра, популярна в СРСР, повернулася в Україну. Учні 5-9 класів щорічно будуть приймати участь у цій грі, яка складатиметься з трьох етапів. Очільник Міноборони Михайло Єжель 23 березня 2011 року підписав спільний наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, Міністерства оборони України та Товариства сприяння обороні України, згідно якого серед основних завдань всеукраїнської гри - підготовка молоді до виконання конституційного обов'язку - захисту Батьківщини. Гра буде проводиться щорічно в три етапи. I етап - міський і районний у березні-квітні; II етап - республіканський (Крим), обласної, міської (Київ і Севастополь) в квітні-травні. III - всеукраїнський етап (фінал) - проводиться у вересні. У "Зірниці" беруть участь збірні команди учнів 5-9 класів (не старше 15 років на момент проведення III етапу проведення гри), які формуються на базі команди-переможця туру змагань із залученням учнів, які показали найкращі результати на етапах гри. Гра складається з двох частин - конкурси та спортивні змагання (конкурс строю та пісні, військово-історичний конкурс за принципом гри "Брейн-ринг", вогнева підготовка, метання "гранати", долікарська допомога, топографічна підготовка), військова естафета "Десант" ( передача інформації, подолання імпровізованої смуги перешкод та ін).
 На обласному етапі в Оршанці  честь району вперше захищали учні Шполянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3- гімназія», яких підготували до змагань заступник директора з виховної роботи В.О.Коваль,  вчитель фізичного виховання С.М.Максименко, вчитель географії С.В.Коломійчук, вчитель музичного митсецтва С.М.Коваль, педагог - організатор Л.І.Камінська, медична сестра О.О.Ткаченко. Дебют гімназистів видався успішним, адже четверте місце, яке вони вибороли у вкрай напруженій боротьбі, - це впевнений старт у майбутнє. Вітаємо команду та її тренерів. Молодці! Так тримати!