Любіть життя, бо воно єдине і ніколи не повториться... Насолоджуйтесь життям...Живіть так, щоб вам ніхто не дорікнув, що ви просто животіли, залиште після себе добрий слід. О.А.Захаренко
Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Журавський НВК І-ІІІ ступенів

Головне меню

30.11.2013

Журавські педагоги поділилися досвідом

Відомо, що робота з молодими вчителями є важливим напрямом науково-методичної роботи у загальноосвітньому навчальному закладі. Успішна педагогічна діяльність молодого фахівця залежить не тільки від його  професійної підготовки і особистих якостей, а й від того, у який колектив він потрапить, яку методичну допомогу йому надаватимуть, як стимулюватимуть його ініціативність і творче начало. Ще А.С.Макаренко писав, що справжнім  учителем можна стати після кількох років роботи в хорошому педагогічному колективі.  Саме цим питанням  і присвячувався районний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи  загальноосвітніх навчальних закладів, який відбувся 29 листопада 2013 року в Журавському НВК.  Учительський та учнівський колективи гостинно зустріли учасників семінару хлібом-сіллю, познайомили з історією школи, провели екскурсії до музею Бойової Слави та української світлиці. Увазі заступників директорів шкіл були представлені інтегрований урок світової літератури та англійської мови у 9 класі (вчитель-наставник Ткаченко Н.П., молодий учитель Яковлєв Д.Ю.) «Джорж Гордон Байрон – англійський поет-романтик, фундатор течії байронізму. Провідні мотиви і домінуючі настрої його творчості» та позакласний захід з основ здоров’я  у 2 класі з елементами тренінгу «Подорож у країну здоров’я» (вчитель-наставник Данільченко В.П., молодий спеціаліст Третяк І.В.). Учасників заходу  зацікавили виступ завідувача райметодкабінету Курінної О.М. «Робота з молодими вчителями. Наставництво – одна з важливих форм методичної роботи» та презентація досвіду роботи навчального закладу з даного питання заступника директора НВК Мороз А.І.Розглянуто орієнтовну програму  стажування молодого вчителя та схему аналізу його уроку,  форми роботи наставника зі стажистом, поради досвідчених колег.Переконані, що цей захід сприятиме творчому підходу до роботи з початкуючими педагогами, кращій адаптації молодого спеціаліста в педагогічному колективі.

                      Кавун В.М., методист районного методичного кабінету


17.10.2012

               Громада – велика сила

Новий навчальний рік для учнів Журавського НВК І-ІІІ ступенів розпочався з особливим настроєм,  адже наша школа зустріла своїх вихованців і працівників оновленим виглядом. Мрії  дітей, батьків та вчителів про нові енергозберігаючі вікна стали дійсністю. У приміщенні стало набагато затишніше, головний  фасад шкільної будівлі  значно осучаснився завдяки участі громади села у Проекті Європейського Союзу та Програми Розвитку Організації Об’єднаних Націй (ЄС/ПРООН) «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-2», загальна вартість  якого становить  по селу Журавка 164 799,00 грн.  Після перемоги у конкурсному відборі, до участі в якому зініціювали сільських жителів  керівники районної ради та райдержадміністрації, голова села, депутати сільської ради, лідером створеної громадської організації «Журавка» жителя села обрали  Сергія Івановича Левченка, який разом з бухгалтером проекту Валентиною Олександрівною Пашолок уміло скерував організаційні заходи, оформлення необхідної документації, етап безпосередньої заміни вікон та підготовку звітів. Заплановані роботи щодо  впровадження енергозберігаючих технологій тривали в НВК упродовж   липня - вересня. Їх планування, виконання  вчасно здійснювалися  завдяки зусиллям  районного координатора проекту Юрія Олексійовича Козоріза, голови села Миколи Степановича Вайвали, начальника відділу освіти Юрія Олександровича Дядченка, підтримці громади села та всіх небайдужих людей, які допомогли в наших починаннях. Слова великої вдячності хочемо надіслати керівникам організацій та підприємствам, які надали адресну матеріальну допомогу в таких розмірах: громадська організація «Журавка» - 12499,00 грн.; Черкаська обласна рада та адміністрація – 7200,00 грн.; Шполянська районна рада та адміністрація – 16000,00 грн.; Журавська сільська рада – 20000,00 грн.; фабрика «Креаль» - 3000,00 грн.; Лебединський насіннєвий завод – 18000,00 грн.; СФГ «Восход» - 8000,00 грн.;кошти ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду -ІІ» - 80100,00 грн. Мобілізувааши зусилля, ми переконалися, що громада, згуртувавшись, має велику силу. При професійності, творчому підході, ентузіазмі людей можна зробити багато гарних і корисних справ. Сьогодні, вражені оформленням і оздобленнямвікон, розуміємо, що у вирішенні будь- якої шкільної проблеми велике значення має підтримка і активна робота місцевих жителів.

                                      Собецька Н.В., директор Журавського НВК І-ІІІ ступенів