Любіть життя, бо воно єдине і ніколи не повториться... Насолоджуйтесь життям...Живіть так, щоб вам ніхто не дорікнув, що ви просто животіли, залиште після себе добрий слід. О.А.Захаренко
Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Лип'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Головне меню

23.10.2015

Привітали з  90-річчям

 Хай пролітають вихором роки,     

Хай припадає сивина до скронь,

Серце учителя – вічний неспокій,

Серце учителя – вічний вогонь

Саме під таким гаслом 12 жовтня в Лип’янській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися святкові заходи, присвячені 90-річному ювілею вчительки –пенсіонерки Бойко Єфросинії Федотівни. 34 роки нелегкого, неспокійного  життя  віддала роботі в школі ювілярка. Проте, як відомо,  Вчителів колишніх не буває, бо Вчитель – це не професія, це поклик душі. Під час зустрічі присутні гості, рідні, колеги ювілярки переглянули фільм за сторінками її життя та педагогічної діяльності, а також відеопривітання її колишніх випускників Киченка Олександра Семеновича, нині професора, доктора філологічних наук, завідуючого кафедрою  зарубіжної літератури Черкаського НУ ім. Б.Хмельницького та полковника Збройних сил України військового комісара Чернігівського обласного військкомату Криворучка Олександра Віталійовича.Піснями і віршами зі щирими, теплими побажаннями привітали іменинницю сьогоднішні учні Лип'янської  ЗОШ. На святковій зустрічі були присутні голова райкому профспілки працівників освіти Тішков Олег Миколайович;колишній директор школи і голова районної профспілки працівників освіти  Денисенко Віктор Дмитрович; вчителька-пенсіонерка, колега Єфросинії Федотівни  Мандебура Оксана Антонівна; голова села Лип’янка  Іщенко Сергій Юрійович; виконавчий директор ТОВ «Трайгон Фармінг Харків» Довгань Анатолій Михайлович. У своїх  виступах вони щиро привітали іменинницю і подякували їй за багаторічну невтомну працю на педагогічній ниві. Теплими і зворушливими були спогади про спільні роки роботи з ювіляркою директора Лип'янської ЗОШ Гнатика Миколи Степановича та вчителів Бакуменка Івана Матвійовича, Криворучко Наталії Дмитрівни, Фурман Раїси Іванівни, котрі багато років тому прийшли в Лип’янку молодими педагогами і саме  Єфросинія Федотівна  стала для  них не лише мудрим наставником, а й добрим, чуйним, доброзичливим другом і порадником.   У своєму виступі - відповіді Бойко Є.Ф.  щирим теплом згадувала роки роботи в Лип’янській  ЗОШ, своїх колег та учнів, а також висловила велику подяку адміністрації, профспілці та педагогічному колективу школи за організацію зустрічі та увагу і турботу про неї. Завершилося  святкове дійство  заключними словами педагога-організатора школи  Бакуменко Олени Іллівни про значення і неоціненну роль учителя і його праці в житті кожної людини.

 Роки… роки

Що ж, не спиняйтесь, мчіте.

І довгі дні несіть у забуття.

Ніщо не вічне. Тільки слово «Вчитель»

В душі дитячій на усе життя.

Бакуменко О.І.,  педагог-організатор Лип'янської  ЗОШ


21.03.2013

Здійснюємо внутрішкільний контроль

20 березня на базі Лип’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся проблемний семінар для  заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему: «Нові підходи до  здійснення внутрішкільного контролю».Керівником семінару, завідувачем райметодкабінету Курінною О.М. порушувалися актуальні питання сутності і значення контролю в системі управління навчально-виховним процесом. Методистом Ложковою З.О. були презентовані та рекомендовані до використання інноваційні  моделі аналізу уроку. Заступником директора вище названої загальноосвітньої школи Біликом В.М. представлено власні аспекти здійснення контрольно-оцінювальної діяльності педагогів.. Практичну частину семінару забезпечили відкриті уроки вчителів Гнатика М.С., Жили А.М., Гончар Л.В. Під час «круглого столу» заступники директорів мали змогу обмінятися досвідом щодо здійснення ними внутрішньошкільного контролю.Учасники семінару  ознайомилися з роботою шкільної кімнати- музею І.Гончара, екскурсію по якій провела її директор Творогова О.М.