Любіть життя, бо воно єдине і ніколи не повториться... Насолоджуйтесь життям...Живіть так, щоб вам ніхто не дорікнув, що ви просто животіли, залиште після себе добрий слід. О.А.Захаренко
Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

ЗНО-2014

Головне меню

20.06.2014

Пункти тестування завершили свою роботу

Третій тиждень проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання розпочався 16 червня з проведення тестування із всесвітньої історії. Сьогодні, 20 червня, на базі Шполянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та Шполянського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №3- гімназія", де впродовж семи років діють пункти тестування, відбулася остання сесія - ЗНО з історії України. Окрім цієї, на Шполянщині проведено дві сесії з української мови і літератури, а також з математики. Організацію тестування на 2 пунктах забезпечували 90 педагогічних працівників, які виконували функції старших інструкторів, інструкторів, чергових. Правильність проведення процедури ЗНО мали можливість оцінити 8 громадських спостерігачів з числа членів батьківських комітетів міських навчальних закладів. Належну роботу пунктів тестування, на які з'явилося майже дві тисячі абітурієнтів із числа випускників шкіл Шполянського, Катеринопільського, Звенигородського, Лисянського районів та м.Ватутіне, забезпечили відповідальні за пункти тетсування - заступники директорів з навчальної роботи ЗОШ №1 та НВК №3 Л.О.Любімова, В.М.Осадча, їх помічники -  вчителі НВК №3 С.А.Музика та І.І.Каландирець, а також уповноважені особи Киїівського РЦОЯО О.М.Курінна та В.М.Лимар. Цього року педагоги Шполянщини, згідно спільного наказу Киїівського РЦОЯО та Департаменту освіти і науки Черкаської ОДА  від 04.04.2014 №97/35,  здійснювали перевірку тестових завдань з розгорнутою відповіддю з української мови і літератури, англійської мови на базі Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 20 Черкаської міської ради, де створено пункт перевірки тестових завдань з розгорнутою відповіддю абітурієнтів, який очолює проректор Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради з питань зовнішнього незалежного оцінювання і  моніторингу якості освіти Н.І.Лісова. Директор, вчитель української мови і літератури  Топильнянського НВК І-ІІІ ступенів В.П.Коваленко виконувала функції старшого екзаменатора перевірки з української мови і літератури, вчитель української мови і літетатури Шполянського НВК №3 І.І.Каландирець, вчителі англійської мови Шполянської ЗОШ №1 Л.В.Кунець та міського НВК №3 Т.В.Кравченко - функції екзаменаторів, неухильно дотримуючись процедури перевірки, схем та критеріїв оцінювання. 


05.06.2014

На Шполянщині розпочалося зовнішнє незалежне оцінювання

Сьогодні на базі Шполянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та Шполянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3- гімназія» розпочали роботу пункти тестування, які працюватимуть до 20 червня.  Роботу пунктів тестування забезпечують майже 90 педагогічних працівників.  5 червня  на пунктах, які очолюють заступники директорів з навчальної роботи В.М.Осадча та Л.О.Любімова, відбулася І сесія з української мови та літератури у присутності 4 громадських спостерігачів.  Оскільки результати ЗНО з української мови і літератури мають надаватися абітурієнтами для вступу на усі напрями навчання у вищих навчальних закладах України, для складання тестів з української традиційно реєструється найбільша кількість учасників. У Шполянській ЗОШ №1 221 учасник ЗНО зі Шполянського, Звенигородського, Катеринопільського районів, міст Умань, Канів, Ватутіне  виконав тест тривалістю 180 хвилин, упродовж яких необхідно було розв’язати 61 тестове завдання. Останнє завдання тесту передбачало створення власного висловлювання та виконувалося у бланку відповідей Б. Орієнтовний обсяг власного висловлювання – 1 сторінка (200-250 слів). Враховуючи кількість учасників, тестування основної сесії ЗНО з української мови та літератури відбуватиметься і 6 червня. Максимальна кількість балів, що зможе набрати учасник тестування, правильно виконавши всі завдання тесту, складає 107 тестових балів. Виконання завдання з розгорнутою відповіддю оцінюватиметься від 0 до 20 тестових балів. Наголошуємо, що обов’язковими документами для допуску до пункту тестування є оригінали: Сертифіката ЗНО 2014 року; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.


27.12.2013

 

ЗНОву про ЗНО, або що потрібно знати охочим взяти участь у тестуванні           2014 року

Як відомо, з 3 січня 2014 року розпочато реєстрацію на зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які мають намір вступати до вищих навчальних закладів, що триватиме до 5 березня 2014 року. Згідно з Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року, взяти участь у тестуванні зможуть тільки зареєстровані особи.Якщо ви бажаєте вступати до вищих навчальних закладів України і взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні2014 року насампередознайомтесь із Правилами прийому до вищого навчального закладу, де вказано перелік конкурсних предметів, результати зовнішнього оцінювання з яких мають бути зазначені в Сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання, та Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році. Здійсніть вибір предметів, із яких Ви бажаєте скласти тести. У 2014році зовнішнє оцінювання проводитиметься з таких предметів:

3 червня

іноземні мови

5, 6 червня

українська мова і література

10 червня

російська мова

12 червня

математика

14 червня

географія

16 червня

біологія

18 червня

фізика

20 червня

історія України

23 червня

хімія

25 червня

всесвітня історія

27 червня

світова література

 

Пам’ятайте, що загальна кількість предметів, вибраних Вами для проходження зовнішнього оцінювання, не повинна перевищувати чотирьох.

Вам буде надано можливість скласти тест лише з однієї іноземної мови.

Для реєстрації необхідно підготувати:

копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям, по батькові та датою народження) абосвідоцтва про народження (для осіб, яким станом на 1 вересня 2013року не виповнилося шістнадцять років і які не отримали паспорт);

копію документа про повну загальну середню освіту. Якщо Ви є випускником навчального закладу системи загальної середньої освіти  поточного року, то подайте довідку з навчального закладу за формою, розробленою Українським центром оцінювання якості освіти;

дві ідентичні фотокартки для документів розміром 3 х 4 см;

Особи, які мають захворювання, що можуть бути перешкодою для участі в тестуванняхподають висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих умов для проходження зовнішнього оцінювання;

Якщо у вашихдокументах є розбіжності в персональних даних, то ви подаєте копію документа про зміну прізвища, ім’я, по батькові;

Осіби, які подають документи, оформлені іноземною мовою, обов’язково надсилаютьдокументи, перекладені державною мовою, та завірені нотаріально;

заяву-реєстраційну картку.

Сформувати заяву-реєстраційну картку Ви можете самостійно, скориставшись програмою створення заяви-реєстраційної картки особи, яка бажає пройти зовнішнє незалежне оцінювання в 2014році, розміщеною на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти, або звернувшись за допомогою у Шполянський районний методичний кабінет відділу освіти.

Увага! На копіях документів, що надаються для реєстрації, напишіть «Згідно з оригіналом» (без лапок), поставте особистий підпис і зазначте власне прізвище, ініціали та дату засвідчення копії.

 Надішліть не пізніше 5 березня на адресу Київського регіональногоцентру оцінювання якості освіти реєстраційні документи. Пересилку документів бажано здійснити цінним листом із описом вкладення.

Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні є Сертифікат, який буде надіслано Вам рекомендованим листом разом із:

-         реєстраційною карткою абітурієнта;

-         інформаційним бюлетенем «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2014рік»;

-         а для осіб, які надали відповідний висновок закладу охорони здоров’я повідомленням про створення особливих умов для проходження зовнішнього оцінювання.

     Пам’ятайте, що ви не будете зареєстровані для проходження зовнішнього оцінювання, якщо:

надішлете не всі документи, необхідні для здійснення реєстрації;

неналежно оформите заяву-реєстраційну картку;

зазначите в заяві-реєстраційній картці недостовірні дані;

подасте заяву пізніше встановленого терміну (визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті).

     Отримавши повідомлення про відмову в реєстрації, Ви можете усунути причини, що стали підставою для прийняття такого рішення, та до 19 березня надіслати на адресу Київськогорегіонального центру новий комплект реєстраційних документів.

     ВАЖЛИВО!!! Якщо протягом трьох тижнів із моменту відправлення реєстраційних документів Ви не отримали Сертифікат або повідомлення про відмову в реєстрації, зверніться до Київськогорегіонального центру.

     У разі необхідності внесення змін до переліку предметів або персональних даних, пройдіть реєстрацію повторно, надіславши до регіонального центру необхідні документи та раніше отриманий Сертифікат 2014року.

     Зміни до реєстраційних даних можна вносити лише до 19 березня (дата подання визначається за поштовим штемпелем).

         За більш детальними роз’ясненнями щодо реєстрації на ЗНО абітурієнти можуть звернутися до районного методичного кабінету відділу освіти за телефоном (04741)52334 або особисто.

     Не відкладайте реєстрацію на останні дні. Це зумовить додаткові проблеми як для Вас, так і працівників Київського регіонального  центру.

Курінна О.М., завідувач Шполянського районного   методичного кабінету відділу освіти


19.12.2013

Підготуватись до ЗНО допоможе «Яндекс»

 В мережі з’явився сервіс з допомогою якого можна підготуватись до ЗНО й перевірити свої знання.«Яндекс» запустив сервіс для абітурієнтів України – zno.yandex.ua. З його допомогою всі, хто планує вступати до вищих навчальних закладів, можуть перевірити свої знання та потренуватись перед зовнішнім незалежним оцінюванням.Он лайн-тести можна проходити у будь-який зручний час українською чи російською мовами. Завдання взяті з офіційних варіантів ЗНО, підготовлених Українським центром оцінки якості навчання в 2010 – 2013 роках. На сервісі є тести з усіх предметів, що можуть бути на ЗНО.Зручним є те, що після проходження тесту, користувач отримує детальний звіт про те, скільки часу було витрачено, скільки завдань вирішено правильно, в скількох були припущені помилки та скільки балів він набрав.Також корисним даний сервер стане для вчителів, на zno.yandex.ua є розділ «Мої учні», де педагоги можуть побачити результати своїх учнів і організувати роботу над помилками.