Любіть життя, бо воно єдине і ніколи не повториться... Насолоджуйтесь життям...Живіть так, щоб вам ніхто не дорікнув, що ви просто животіли, залиште після себе добрий слід. О.А.Захаренко
Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Освітяни- визволителі

Головне меню

Освітяни Шполянщини - учасники бойових дій у Великій Вітчизняній війні

Каландирець Ольга Іванівна, Трухан Василь Андрійович, Мойсюк Михайло Сергійович (Шполянська ЗОШ №1),

Задорожній Микола Петрович (Шполянський НВК №2),

Бакун Іван Юхимович, Задорожня Валентина Миколаївна (Шполянський НВК №3),

Клювак Григорій Остапович (Шполянська ЗОШ №5),

Луценко Марія Калістратівна (колишня Шполянська ЗОШ №4),

Гуля Павло Йосипович, Мірошник Оксентій Васильович, Сабадаш Наталія Антонівна, Водоп’янов Микола Микитович, Трухан Віра Степанівна (Шполянська школа- інтернат), Гончаренко Олександр Устимович, Тищенко Василь Максимович (МНВК),

Гераскін Василь Юхимович, Кривуля Афанасій Семенович, Шпиця Степан Петрович, Плахотнік Матвій Ульянович (Васильківський НВК),

Яковенко Антон  Прокопович, Чорногор Григорій Максимович (Водянський НВК),

Крополіс Володимир Григорович, Бондаренко Олексій Мефодійович, Олійник Андрій Іванович, Койчев Степан Степанович (Журавський НВК),

Проценко Андрій Юхимович, Бабій Андрій Юхимович (Іскренська ЗОШ),

Міхновський Іван Іванович (Капустинський НВК),

Єрмоленко Павло Устимович, Демідов Іван Маркович, Кочерга  Микита Григорович, Яровий Пилип Каленикович, Цяпкало Євдокія Павлівна, Горбенко Степан Парфентійович (Лебединський НВК №2),

Коваль Мефодій Олексійович, Поліщук Іван Павлович (Лип’янська ЗОШ),

Кавун Василь Іванович, Черненко Федір Федорович (Лозуватська ЗОШ),

Гладкий Костянтин Іванович (Матусівський НВК №1),

Підмогильний Іван Васильович (Матусівський НВК №2),

Краєвський Олександр Маркович, Рибак Микола Федорович (Нечаєвський НВК),

Фещенко Іван Андрійович, Усатий Іван Миколайович, Кирилюк Трохим Федорович (Сигнаївський НВК),

Прокопенко Никанор, Гридюшко Михайло Михайлович, Тимченко Андрій Тарасович, Цибульський Данило Євгенійович, Чубенко Микола Андрійович (Товмацький НВК),

Васільєва Тамара Василівна (Мар’янівський НВК),

Калько Петро Петрович (Буртівський НВК),

Биковець Андрій Кирилович (Кримківський НВК),

Сторчак Володимир Андрійович (Надточаївський НВК),

Кочерга Оксентій Євменович (Лебединський НВК №3),

Самохатній Григорій Іванович (Скотарівський НВК),

Задніпряний Іван Якович (Станіславчицький НВК),

Холоденко Олександр Петрович (ДНЗ №3 «Зірочка»),

Діденко Ганна Петрівна (ДНЗ №4 «Сонечко»).