Любіть життя, бо воно єдине і ніколи не повториться... Насолоджуйтесь життям...Живіть так, щоб вам ніхто не дорікнув, що ви просто животіли, залиште після себе добрий слід. О.А.Захаренко
Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Група продовженого дня

Головне меню

30.11.2016

 

          Дбаємо про доброзичливий мікроклімат у групі продовженого дня

25 листопада  на базі РМК відбувся теоретичний семінар  вихователів груп продовженого дня (кер. Січкар Г.П.) на тему «Створення гуманних умов організації навчально-виховного процесу в групі продовженого дня». Методист Назаренко  С.Г. розповіла про організацію та проведення гуманного уроку, дотримання структури режимних моментів у групі продовженого дня. Педагогам надані рекомендації щодо проведення інструктажів з безпеки життєдіяльності під час прогулянок, спортивних та клубних годин. Вихователь групи проводженого дня Січкар Г.П. (Шполянський НВК № 2) презентувала  досвід роботи щодо проведення арттерапії та кольоротерапії з дітьми. У ході засідання круглого столу «Казкотерапія» учасникисемінару створювали авторські казки та «полікували» ними уявного хлопчика, який боявся йти до стоматолога. Усе це виглядало настільки захопливо, що дві  казки було складено на одному диханні! Кожен доніс до серця образ свого героя, його переживання через хворобу.Перегляд фрагментів фільмів «Взаємовідносини батьків із дітьми», які підготувала вихователь групи продовженого дня Маштепа У.А. із Шполянського НВК №2-ліцей, вразили присутніх глибиною думок. Підводячи підсумки семінару, керівник районного методичного об’єднання вихователів груп продовженого дня Січкар Г.П. зробила висновок, що у спілкуванні з молодшими школярами завжди треба пам’ятати про природні особливості кожного, наповнюючи їхнє життя в школі різноманітними позитивними емоціями.

Назаренко С.Г., методист РМК


03.02.2015

              Навчаємо і виховуємо в групі продовженого дня

Група продовженого дня є однією із форм виховання дітей і допомагає організувати найсприятливіші умови для їхнього відпочинку, навчання і виховання. 30 січня на базі райметодкабінету проведено семінар вихователів груп продовженого дня району. Захід розпочато методистом Назаренко С.Г. з проведення «Мозкового штурму». Також нею акцентовано увагу на компетентісну спрямованість нових навчальних програм для початкової школи. Власним досвідом роботи з питань організації акторських та творчих занять у групі продовженого дня Шполянської ЗОШ №1 поділилась Задорожня Н.С. Нею ж презентовано відеотренінг та мультимедійну презентацію «Засади здорового способу життя дітей». З особливостями проведення навчальних ігор та проходження курсів підвищення кваліфікації ознайомила присутніх Твердохліб Д.Д. зі Шполянського  НВК №3. Слід відзначити виступи-презентації вихователів Чепіль О.М з Васильківського НВК та Стукан Т.В. із Терешківського НВК, робота яких спрямована на  формування в учнів ключових компетентностей. Підводячи підсумки семінару, керівник РМО Січкар Г.П. подякувала всімпедагогам за участь у семінарі, їх пошук та впровадження нових знахідок у навчально-виховний процес.