Любіть життя, бо воно єдине і ніколи не повториться... Насолоджуйтесь життям...Живіть так, щоб вам ніхто не дорікнув, що ви просто животіли, залиште після себе добрий слід. О.А.Захаренко
Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Освітяни-депутати

Головне меню

09.11.2015

47 працівників галузі стали депутатами

Сьогодні людям потрібен мир, спокій, благополуччя, тому кожен житель Шполянського району хоче бути впевнений, що місцева влада  завжди стане на захист його прав і свобод, гарантованих Конституцією України. Шполянщина, як і вся країна, чекає змін на краще, і тільки відповідальні, досвідчені люди можуть це реалізувати. Ми – освітяни, громадяни України, і це дає нам право думати про те, що чекає на наших дітей у нашій державі, місті чи селі, в майбутньому, бо нам небайдужа їхня доля. Вчителі, вихователі несуть відповідальність за внесок у створення нового світу, за пропаганду цінностей свободи, гідності і поваги. Тому освітяни, усвідомлюючи турботу за розвиток рідного краю, взяли активну участь у виборчому процесі 2015 року, та, маючи заслужений авторитет, конкретні результати своєї невтомної праці, непохитну громадянську позицію у наближенні реформ, завдяки вибору земляків упевнено здобули депутатські мандати. За результатами голосування 7 педагогів стали депутатами Шполянської районної ради, 2 - міської, 38- сільських рад, голову села Васильків І.М.Дубину, який працював вчителем Васильківського НВК, вдруге обрано на цю посаду.

Якість роботи районної, міської чи сільської рад залежить від фахівців, які там працюють. Їм треба бути  мужніми, бо доведеться приймати непопулярні для деяких сил рішення. Фаховість і толерантність – обов’язкові умови для роботи депутатів. Чи є нині люди, які сповідують ці цінності, яким довіряє більшість громади? Є, але вони не політики, вони – це 46 депутатів -  працівників освітньої галузі району, серед яких 10 директорів навчальних закладів, 2 заступники директора, 22 учителі, 3 вихователі, 1 помічник вихователя, 1 бібліотекар, 4 кочегари, 2 техпрацівники, 1 завгосп, 1 кухар, які поєднуватимуть виконання своїх посадових і робочих обов’язків з  функціями представників та захисників інтересів виборців. Вітаємо освітян з новим життєвим статусом! Зичимо міцного здоров’я,  мудрості, терпіння. Нехай дороговказом служать вам актуальні нині афоризми Ліни Костенко: «Є боротьба за долю України. Все інше – то велике мискоборство», «Віддай людині крихітку себе.За це душа поповнюється світлом», «Коли в людини є народ, тоді вона уже людина».