Любіть життя, бо воно єдине і ніколи не повториться... Насолоджуйтесь життям...Живіть так, щоб вам ніхто не дорікнув, що ви просто животіли, залиште після себе добрий слід. О.А.Захаренко
Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Майстер-класи

Головне меню

Майстер - клас вчителів початкових класів


12.02.2016

  Учимо молодших школярів створювати комп’ютерні презентації

12 лютого відбувся майстер-клас вчителя початкових класів Шполянського НВК №2 Висотенко Олександри Анатоліївни на тему «Створення презентацій на основі шаблону», що є одним із напрямків роботи в пошуку творчих здібностей учнів. На семінарі було розглянуто основні правила створення презентацій в програмі MS PowerPoint, їх призначення. Педагог мотивувала учнів до вивчення інформатики добіркою різноманітних цікавих завдань.Формувала ІКТ-компетентність, забезпечуючи міжпредметні зв’язки з природознавством та географією. Четвертокласники вільно складали презентації про видатних мореплавців та материки світу.Олександра Анатоліївна наголосила, що мультимедіа-презентація – це унікальний і найсучасніший спосіб представлення інформації, який може містити текстові матеріали, фотографії, малюнки, слайд-шоу, звукове оформлення і дикторський супровід, відеофрагменти й анімацію, тривимірну графіку. Цікаво проводилася практична робота з виправленняпомилок,які допустили учні під час роботи над презентаціями: у ролі експертів аналізували створені ними електронні матеріали. Керівник майстер-класу підвела підсумок, що сформовані елементарні навички створення презентацій у початкових класах дозволять  створювати презентації в майбутньому до навчальних проектів та забезпечать результати своєї навчальної діяльності з інших навчальних предметів.


12.12.2013

Навчає колега

 

З 1 вересня 2013 року в 2 класі до інваріантної складової Базового навчального плану включено предмет «Сходинки до інформатики», що буде викладатися у 2-4 класах початкової школи.В рамках впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти 11 грудня 2013 року на базі Шполянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей» проведено майстер-клас вчителя Висотенко Олександри Анатоліївни, яка другий рік навчаєвчителів початкової школи. Під час семінару всі присутні на певний час стали учнями другого класу та разом із керівником майстер-класу опановували комп’ютерні програми. У ході роботи педагоги ознайомилися з програмовим забезпеченням даного предмету та оцінили можливості прикладних програм для відпрацювання навчальних навичок і на інших уроках, зокрема на уроках основ здоров’я. Цікавість учасників викликала фізкультхвилинка, під час якої діти «подорожували». Після відкритого уроку запрацював інформаційний портал. Керувала ним Назаренко С.Г., методист  районного методичного кабінету. Вчителям була надана  методична  допомога та  практичні поради  щодо  викладання нового предмета. Зосереджено увагу на  недопустимості тривалого перебування дітей за комп’ютером. Висотенко О.А., керівник майстер-класу «Сходинки до інформатики», обговорювала з колегами  проблеми, які виникають під час викладання предмета та ділилася навчальними матеріалами.