Любіть життя, бо воно єдине і ніколи не повториться... Насолоджуйтесь життям...Живіть так, щоб вам ніхто не дорікнув, що ви просто животіли, залиште після себе добрий слід. О.А.Захаренко
Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Інформатика

Головне меню
08.12.2016

                Реалізуємо вимоги оновленої програми з інформатики

Нові технології навчання викликають особливий інтерес у педагогів. Застосування інновацій передбачають докорінні зміни існуючих стереотипів організації навчаль­ного процесу, його змісту. Виникає потреба у розвитку творчої ініціативи вчителів, у пошуках нових форм і методів роботи.З цією метою 7 грудня вчителі початкових класів  стали учасниками авторського майстер-класу «Інноваційні технології на уроках інформатики в початковій школі» Михальченко Ніни Миколаївни, вчителя початкових класів Товмацького НВК, що проходив на базі райметодкабінету. Учасники зібраннямали змогу обговорити структуру і методику викладання предметуза оновленими програмами, взяти участь в майстер-класі на прикладах вивчення пристроїв у 2 класі, обмінятись думками з колегами та збагатити свої знання зтеми. Запозичений досвід планується передати своїм учням на уроках.

Назаренко С.Г., методист РМК


Лист Міносвіти і науки України від  05.04.2016 № 2/2-14-615-16 "Щодо проектів з надання сучасної ІТ-освіти  у загальноосвітніх навчальних закладах"