Любіть життя, бо воно єдине і ніколи не повториться... Насолоджуйтесь життям...Живіть так, щоб вам ніхто не дорікнув, що ви просто животіли, залиште після себе добрий слід. О.А.Захаренко
Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Посадові інструкції

Головне меню

Керівникам навчальних закладів 

Звертаємо вашу увагу, що функціональні обов’язки особи,  відповідальної за безпечну експлуатацію систем газопостачання в навчальному закладі, повинні бути відображені у посадовій  інструкції працівника. Відповідно до Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж просимо затвердити  наказом з основної діяльності посадову інструкцію цієї особи (у новій редакції).

Оскільки посадові інструкції розробляють для усіх посад, які є у штатному розписі, а призначена «особа, відповідальна за…» не є посадою, передбаченою Класифікатором професій, тому не буде правильним розробляти такий локальний документ як «посадова інструкція для особи, відповідальної за…». Якщо іншого штатного працівника школи призначено особою, відповідальною за безпечну експлуатацію систем газопостачання в навчальному закладі, то його посадову (або робочу) інструкцію доповнюють завданнями та обов’язками, які повинна виконувати особа, відповідальна за безпечну експлуатацію систем газопостачання в навчальному закладі.

Джерело: http://www.sop.com.ua/article/36-qqq-14-m2-04-02-2014-posadov-nstrukts-vdpovdalnih-za-ekspluatatsyu-obktv-pdvishcheno-nebezpeki

ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ

(для особи , яка займає іншу посаду зі штатного розпису (наприклад, завідувач господарства, робітник з комплексного обслуговування й ремонту будівель, машиніст (кочегар) котельні)  та є особою, відповідальною за безпечну експлуатацію систем газопостачання та газового обладнання)