Любіть життя, бо воно єдине і ніколи не повториться... Насолоджуйтесь життям...Живіть так, щоб вам ніхто не дорікнув, що ви просто животіли, залиште після себе добрий слід. О.А.Захаренко
Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Нечаєвський НВК

Головне меню

21.03.2018

"Не забуваймо, що в школі дитина не лише навчається - в школі вона живе» (В.Сухомлинський)

 У Нечаєвському НВК стало вже доброю традицією проводити предметні тижні. Ось і для учнів початкової ланки Головкіна Юлія Степанівна організувала Тиждень початкових класів, який проходив з 12 по 16 березня. У цей період кабінети початкової школи були схожі на вулики, де плідно та згуртовано працювали учні. Робота під час проведення Тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дітей. Девіз тижня: «Кожен день у нас цікавий, веселий і яскравий». У рамках Тижня початкових класів було проведено ряд заходів, які підпорядковувалися тематиці кожного дня. Тематика першого дня: «Ми - діти твої, Україно!». Цього дня діти здійснили віртуальну відеоподорож містами країни і позмагалися знаннями у грі-конкурсі «Що ти знаєш про Україну?». Наступний день учні побували в країні Казколяндії, де прийняли участь у вікторині «Казкові ерудити», під час якої під час якої учні залюбки пригадали народні казки, збагатили свій читацький досвід, творчу уяву, переглянули декілька добрих казок. Середа була присвячена нашій мові. Школярі мали можливість розгадати ребуси, кросворди і почули багато цікавих фактів про мову на виховній годині «Наша мова – калинова». Четвертий день занурив дітей у математичний світ, була проведена інтелектуальна гра «Найрозумніший». Завершився тиждень «Святом сімї»,  на якому були присутні найрідніші люди наших учнів. Тиждень початкової школи ще раз переконує у тому, що дитяча творчість, мов кринична вода, яку черпаємо, а їй немає ні кінця, ні краю. Будемо й надалі пізнавати її глибинні джерела!

Ю.С.Головкіна, вчитель початкових класів Нечаєвського НВК 


21.02.2018

Декада географії у Нечаєвському НВК

 З 5 по 15 лютого 2018 року в Нечаєвському НВК цікаво і змістовно проходила декада  географії. За цей період було проведено конкурс знавців географії «Ерудит», конкурс-змагання «Упізнай мене», де учні пізнавали за контурами моря, острови, півострови та називали їх. Для учнів 8-11 класів цікаво пройшла вікторина «Чи знаєш ти Україну?». Переможцями вікторини  стали учні 8 класу Кривко Анна та Курінних Валентин. Учні 4-9 класів здійснили заочну подорож по материках та океанах, де дізналися про рослину «сміху» та рибу верхолаз у Євразії, про секвою з Пн.Америки, про отруйні змії Пд.Америки, про сумчастих тварин та трав’яні дерева з Австралії, про пінгвінів з Антарктиди, про дивовижний баобаб та чагарник сінсепалум дульціфікум, ягоди якого змінюють смак з Африки. Мандрівники переглянули відеоролики про цікаві факти кожного материка. Допитливі дістали відповіді на питання, які їх найбільше цікавлять під час зустрічі закруглим столом «Запитуйте– відповідаємо». Не менш цікавою відбулася  «Мандрівка в країну кросвордів  та ребусів». У кожному класі  розроблені зупинки. Наприклад, у 5 класі  - «Всесвіт», гра «Букви заблудилися»; у 6 класі потрібно було розгадати кросворд і дізнатися про діючий найбільший вулкан світу; у 7 класі – учні знайомилися з географічними об'єктами, представниками рослинного і тваринного світу, країнами материків, які вивчали, це: «Ми із Африки», «Ми з Австралії», «Ми з Пд.Америки»; у 8 класі «Ми з України»; у 9 класі -  географічний практикум «Центри машинобудування України». Старшокласники брали участь у проведенні конкурсу про багатолику Європу – «Знайома і незнайома Європа». І підтвердили, що ми європейці, адже багато знаємо про цю частину світу. На завершення декади було підведено підсумки роботи, визначені переможці. Знавцями географії у 2017-2018 н.р. визнано Кіскіну Анну (7кл.), Кривко Анну (8 клас) та Курінних Валентина (8 клас). Активних учасників: Сігай Катерину, Плосконос Яну (5кл.), Аргатюк Дарину (6 кл.),Балюру Анастасію (7 кл.), Сторчака Вадима (8 кл.), Бойко Наталію та Давиденко Анастасію (11 кл.) відзначено дипломами та призами.

О.П.Приємська, директор Нечаєвського НВК


 

 

23.01.2018

Соборність в душах, єдність у серцях

Щороку 22-го січня в Україні святкують День Соборності. Історичним підґрунтям цієї дати стало проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році, і було ще одним проявом віковічного прагнення українців до своєї незалежності. З нагоди відзначення Дня Соборності України в Нечаєвському НВК було проведено виховну годину  «Соборна Україна: від ідеї до життя», на якій заступник директора з навчально-виховної роботи Стужук Л.В. та бібліотекар Сігай Р.В.висвітлили основніісторичні події, що сформували підґрунтя для відродження соборної  України.Діти висловлювали свої думки щодо майбутнього  України, про необхідну єдність всіх громадян незалежно від національності, віри і переконань, бо Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.

Стужук Л.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Нечаєвського НВК

 


19.12.2017

Добро повернеться  стократ

Наблизився улюблений, довгожданий час – час зимових канікул і новорічних свят. Ці дні завжди пов’язані з дивом, а в чудеса хочеться вірити завжди. Найпершим зимовим святом з довгої їх низки можна сміливо вважати День Святого Миколая, день покровителя дітей і мандрівників. Православні християни відзначають цей день 19 грудня. Святий Миколай за свою добродійну любов і щедре милосердя вічно живе в серцях людей. А його любов символічно оживає в дні його святкування по цілому світі, коли він обдаровує дітей дарунками. Для всіх він став символом щирої любові до ближнього. Святий Миколай-Чудотворець ніколи не з’являється з порожніми руками. Він завжди має при собі чарівну торбину з дарунками. Мрію про солодкий подарунок для дітлахів Нечаєвського НВК на свято Миколая і Новій рік здійснили наші чарівники-спонсори СТОВ "ЛНЗ-АГРО" та СТОВ “Іскра», дякуємо їм за доброту. В цей день в нашій школі лунали пісні, побажання, дітки весело танцювали з Миколаєм, розказували йому про свої мрії. Свято вдалося радісним і  щасливим.

Стужук Л.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Нечаєвського НВК