Любіть життя, бо воно єдине і ніколи не повториться... Насолоджуйтесь життям...Живіть так, щоб вам ніхто не дорікнув, що ви просто животіли, залиште після себе добрий слід. О.А.Захаренко
Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Нормативна база

Головне меню

Безпека життєдіяльності в оздоровчому закладі

1. Інструкція про заходи з пожежної безпеки в навчальному закладі

2. Інструкція  з техніки безпеки для учнів під час екскурсій

3.Інструкція з охорони праці під час роботи на шкільній навчально-дослідній земельній ділянці

4.Інструкція з охорони праці під час проведення спортивних і рухливих ігор

5.Інструкція  з охорони праці, безпеки життєдіяльності для педагогічного працівника
пі д час роботи в оздоровчому таборі

6.Інструкція  з надання першої долікарської допомоги при одержанні травм під час екскурсій, походів

7. Інструкція з охорони праці при проведенні екскурсій, туристичних походів, культпоходів у  кінотеатр

8.Наочність для дітей


Наказ відділу освіти Шполянської районної державної адміністрації від 06.04.2016 №66 "Про проведення Тижнів  знань з основ безпеки життєдіяльності з нагоди Дня охорони праці"

Наказ Міносвіти і науки України від 06.01.2015 №2 "Щодо заходів безпеки у навчальних закладах"

Наказ відділу освіти Шполянської райдержадміністрації від 24.11.2014 №22-аг "Про організацію роботи щодо попередження надзвичайних ситуацій в закладах освіти району  в зимовий період та заходи безпеки під час  зимових канікул, новорічних і різдвяних свят"


10.05.2012

Посадова інструкція особи, відповідальної за безпечну експлуатацію систем газопостачання

Зразок  плану - схеми експлуатації на випадок надзвичайних ситуацій


02.02.2012

Лист Міносвіти і науки,  молоді та спорту України від 01.02.2012 №1/9-72 "Про інструктивно-методичні матеріали «Безпечне проведення занять у кабінетах природничо-математичного напряму загальноосвітніх навчальних закладах»


30.11.2011

Про посилення контролю за дотриманням правил пожежної безпеки

На виконання доручення першого заступника голови Черкаської обласної державної адміністрації від 4.11.2011 року № 26-11-Д щодо пожежі, яка трапилась 10 липня 2011 року у Дубровицькому районному територіальному центрі соціального обслуговування Рівненської області, внаслідок якої загинуло 16 осіб та 11-травмовано, з метою недопущення подібних випадків відділом освіти видано наказ від 30.11.2011 №401.


 06.09.2011

Безпека життя і здоров'я дітей- на особливому контролі

Відділ освіти нагадує, що 28 липня 2011 року з групою в кількості 13 осіб з числа учнів Драбівської школи мистецтв організовано екскурсію до Шевченківського Національного заповідника у м. Каневі. На зворотньому шляху було зроблено зупинку на березі річки Дніпро неподалік села Ліпляве Канівського району. Вся група і троє супроводжуючих купались в річці. Коли зібрались біля автобуса, з’ясувалося, що відсутні двоє учнів, їх верхній одяг залишився на березі. В результаті пошуків водолази аварійно-рятувального загону спецпризначення знайшли тіла двох учнів за 5 метрів від берега. З метою уникнення трагічних випадків під час екскурсій учнів просимо неухильно:

-організувати позачерговий інструктаж з питань охорони праці та відпочинку;

-посилити відповідальність керівників груп за дотриманням правил поведінки дітей під час проведення екскурсій та їх відпочинку;

-проводити роз’яснювальну роботу у колективах з тематики попередження виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру;

-поновити куточки з цивільного захисту, безпеки життєдіяльності, стенди, на яких розмістити матеріали щодо попередження нещасних випадків дітей. 


Методичні рекомендації щодо проведення обстеження стану охорони праці в навчальних закладах


Наказ Міністерства освіти і науки України від 15.11.2010 № 1085  "Про затвердження правил безпеки під час проведення навчання з біології в загальноосвітніх навчальних закладах"