Розмір шрифта AAA Колір фона

Сектор освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Конкурс "Благодійна допомога"

Керівникам навчально- виховних закладів району

Повідомляємо, що Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» 16.04.2013 розпочала Другий Національний конкурс «Благодійна Україна».
Конкурс «Благодійна Україна» відбувається за підтримки Представництва Уповноваженого Президента України з прав дитини Юрія Павленка. Ця загальносуспільна акція спрямована на розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва в Україні, підвищення рівня довіри, відповідальності та професіоналізму в благодійній діяльності. На сьогодні це єдиний діючий проект, відзначений найефективнішою доброчинною ініціативою в українському благодійницькому просторі.
У конкурсі можуть брати участь благодійники, які надавали допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2013 року. Це можуть бути благодійні проекти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) булла здійсненна у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, благоотримувачі, представники медіа.
Більше інформації про конкурс на офіційному сайті Асоціації благодійників www.vboabu.org.ua та на сайті конкурсу www.blagoukraine.org.

При використанні матеріалів з цього ресурсу посилання на офіційний веб-сайт відділу обов`язкове. 20603 Черкаська обл. м.Шпола, вул. Соборна,18, (04741) 5-22-51