Розмір шрифта AAA Колір фона

Сектор освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Безкоштовне тестування з фізики

Черкаський національний університет ім.Б.Хмельницького проводить у форматі зовнішнього незалежного оцінювання безкоштовне тестування з фізики.

Процедура проходження тестування передбачає виконання тесту, перевірку бланка відповідей та повідомлення результату.

Графік проведення тестувань

Предмет

Дата

Час проведення тестування

Фізика

02.11.2013 р

11.00 – 14.00

Особам, які виявили бажання взяти участь у тестуванні, необхідно:

1. Зареєструватися на офіційному сайті Черкаського національного університету www.cdu.edu.ua (розділ «Приймальна комісія – АІС Абітурієнт»). Реєстрація відбуватиметьсяз05до 28 жовтня 2013 р. Особам, які зареєструвалися раніше в АІС «Абітурієнт», потрібно зайти в систему під своїм логіном та паролем.

2. Після реєстрації необхідно зайти в АІС «Абітурієнт» та обрати відповідний предмет. Виконавши ці завдання,ви будете зареєстровані для проходження тестування.

3. З’явитися для проходження тестування з предмета в деньйого проведення(02.11.2013). На тестування потрібно прийти не пізніше, ніж за 20 хвилин до його початку. При собі необхідно мати дві ручки.

Після завершення тестування Ви залишаєте собі зошит та здаєте бланк відповідей, який буде перевірено.

Після перевірки бланків відповідей результати тестування (за шкалою 100-200 балів) та відсканований бланк відповідей будуть розміщенні на ваших персональних сторінках.

Результати тестування є конфіденційними й не оприлюднюються.

Тестування відбуватиметься в корпусі №3 Черкаського національного університетуім.Б.Хмельницького за адресою м.Черкаси, бульвар Шевченка, 79 (зупинка «Університетська»).

Проїзд від залізничного вокзалу: маршрутним автобусом №26 до зупинки «Університетська».

Проїзд від центрального автовокзалу маршрутними автобусами №6, №26 до зупинки«Університетська».

Проїзд із центру міста: тролейбусами №1, №7, маршрутними автобусами №4, №11, №14, №18, №23, №31 до зупинки «Університетська».

Телефон: 0(472) 56-56-04 (Центр освітніх тестуваньЧНУ ім.Б.Хмельницького)

При використанні матеріалів з цього ресурсу посилання на офіційний веб-сайт відділу обов`язкове. 20603 Черкаська обл. м.Шпола, вул. Соборна,18, (04741) 5-22-51