Розмір шрифта AAA Колір фона

Сектор освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Про затвердження кваліфікаційних характеристик

Керівникам загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних та професійно- технічних навчальних закладів району

Просимо опрацювати зміст наказу Міністерства освіти і науки України від 01.06.2013 №665 "Про затвердження кваліфікаційних характеристик професій (посад) педагогічних та науково-педагогічних працівників навчальних закладів" та у подальшій роботі враховувати кваліфікаційні характеристики посад педагогічних працівників навчальних закладів при підборі і розстановці кадрів, підвищенні їхньої ділової кваліфікації, раціональному розподілі праці, створенні дієвого механізму розмежування функцій, повноважень та відповідальності між працівниками, а також встановленні єдиних підходів у визначенні їхніх посадових обов’язків та кваліфікаційних вимог, що до них висуваються.

Кваліфікаційні характеристики застосовуються як нормативні документи і можуть служити основою для розробки посадових інструкцій, що містять конкретний перелік посадових обов’язків працівників з урахуванням особливостей організації праці та управління, їх прав, відповідальності та компетентності.

При використанні матеріалів з цього ресурсу посилання на офіційний веб-сайт відділу обов`язкове. 20603 Черкаська обл. м.Шпола, вул. Соборна,18, (04741) 5-22-51