Розмір шрифта AAA Колір фона

Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Акція "Авангард освітян України 21 століття"

«ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ РЕЙТИНГУ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ»

www.ukrosvita-rating.com www.ukrosvita-rating.com

У відповідь на УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ «Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні», просвітницькі громадські організації України, за участю «ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛУ РЕЙТИНГУ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ» проводять у освітній сфері ряд акційних, конкурсних та рейтингових заходів. Мета цих заходів: вирішення питань оцінки професійної активності працівників освітньої сфери України.

Доводимо до Вашого відома про запровадження АКЦІЇ «АВАНГАРД ОСВІТЯН УКРАЇНИ 21 СТОЛІТТЯ».

УЧАСНИКИ АКЦІЇ - ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ ЗНЗ, ДНЗ. ВНЗ, УПРАВЛІНЬ ТА ДЕПАРТАМЕНТІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

-АКЦІЯ"АВАНГАРДОСВІТЯНУКРАЇНИ21СТОЛІТТЯ"-- ЦЕ ДОПОМОГА У СТВОРЕННІ ПЕРСОНАЛЬНИХ ІНТЕРНЕТ-САЙТІВ ТА БЛОГІВ ДЛЯ ВСІХ КАТЕГОРІЙ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Мета АКЦІЇ - 100% забезпечення Інтернет-сайтам та Інтернет-блогами всіх бажаючих працівників освіти України, а особливо тих освітян, котрі з будь-якої причини не мають змоги самостійно створити для себе персональний Інтернет-сайт або Інтернет-блог.

З нашою допомогою 100% всіх працівників освітніх закладів, підвідомчих Вашому ГУОН, зможуть бути забезпеченими персональними Інтернет-сайтам та Інтернет-блогами.

Всіх тих педагогів, котрі із будь-якої причини не мають змоги самостійно створити для себе САЙТ або БЛОГ, ми можемо забезпечити допомогою у створенні таких САЙТІВ або БЛОГІВ.

ЗА ПІДСУМКАМИ УЧАСТІ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ У АКЦІЇ, ПЛАНУЄТЬСЯ ПРОВЕДЕННЯ РЕЙТИНГУ МІЖ ОБЛАСНИМИ, РАЙОННИМИ ТА МІСЬКИМИ УПРАВЛІННЯМИ ТА ДЕПАРТАМЕНТАМИ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ.

Запрошуємо ГУОН Черкаської ОДА, районні та міські УОН, та відповідно самі заклади освіти, та педагогічних працівників цих закладів, прийняти активну участь у АКЦІЇ.

У Відповідності до вищенаведеного, просимо Вашої допомоги по доведенню інформації про АКЦІЮ «АВАНГАРД ОСВІТЯН УКРАЇНИ 21 СТОЛІТТЯ» до відома керівників районних та міських УОН Черкаської області, щоб вони, в свою чергу, довели цю інформацію до підвідомчих їм закладів освіти та до педагогічних працівників цих закладів.

ДетальнаІнформація про умови участі в АКЦІЇ на

«ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛІ РЕЙТИНГУ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ»

www.ukrosvita-rating.com

Щиро вдячні ВАМ за допомогу.

З ПОВАГОЮ, ОРГКОМІТЕТ АКЦІЙНИХ, КОНКУРСНИХ ТА РЕЙТИНГОВИХ ЗАХОДІВ:

1.СОГО ««Український Академічний Центр оцінки діяльності

та професійної відповідності викладачів та педагогів»;

2.. ГО «Просвіта молоді України»;

3. «Інтернет-Портал рейтингу освітніх закладів України».

Телефони для зв’язку з організаторами АКЦІЇ : ( 044 ) 36 27 157, ( 066 )-10 40409

електронна адреса; konkurs@ukrosvita-rating.com

При використанні матеріалів з цього ресурсу посилання на офіційний веб-сайт відділу обов`язкове. 20603 Черкаська обл. м.Шпола, вул. Соборна,18, (04741) 5-22-51