Розмір шрифта AAA Колір фона

Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Щодо перерахування коштів

У казначействі не вистачає грошей для освітян

Державна казначейська служба України повідомляє, що не відповідає за наповнення єдиного казначейського рахунку та при наявності можливостей у першу чергу забезпечує виконання захищених видатків статей, а саме виплату заробітної плати, стипендій, оплату комунальних послуг тощо.

Про це йдеться у відповіді Держказначейства на звернення Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки.

У казначействі повідомляють, що казначейство здійснює через систему електронних платежів НБУ розрахунково-касове обслуговування розпорядників, одержувачів бюджетних коштів та управляє ліквідністю субрахунків єдиного казначейського рахунка.

У відомстві зазначають, що єдиний казначейський рахунок – це консолідований рахунок, що консолідує кошти державного та місцевих бюджетів, фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування, коштів інших клієнтів, обслуговування яких здійснюється органами Державного казначейства України.

"Податки і збори (обов’язкові платежі) та інші доходи державного бюджету зараховуються безпосередньо на єдиний казначейський рахунок. З огляду на вищевикладене, питання наповнення єдиного казначейського рахунка, за рахунок якого проводяться усі видатки розпорядників, одержувачів бюджетних коштів, інших клієнтів, не залежить від Казначейства України", - заявили у Держказначействі.

"При проведенні видатків розпорядників і одержувачів бюджетних коштів органи Казначейства в першу чергу та стислі терміни забезпечують виконання захищених статей видатків, перелік яких визначений частиною 2 статті 55 Бюджетного кодексу України, а саме виплату заробітної плати, стипендії, оплату комунальних послуг та енергоносіїв, продуктів харчування, медикаментів тощо, враховуючи наповнення єдиного казначейського рахунка органами, що контролюють справляння надходжень бюджету", - повідомили у казначействі.

"Органи Казначейства України вживають усіх можливих заходів щодо проведення у повному обсязі розрахунків згідно наданих платіжних доручень розпорядників коштів державного та місцевих бюджетів, направляючи на це весь наявний фінансовий ресурс єдиного казначейського рахунка", - переконують у Державній казначейській службі України.

Освіта.ua

При використанні матеріалів з цього ресурсу посилання на офіційний веб-сайт відділу обов`язкове. 20603 Черкаська обл. м.Шпола, вул. Соборна,18, (04741) 5-22-51