Розмір шрифта AAA Колір фона

Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Звернення громадян

Ваше ім'я: Ваше питання:
E-mail:
Юлия
Хто має право одержувати благодійні внески?

Шановна Юліє! Радимо Вам ознайомитися з розділом "Звітування керівників навчальних закладів" нашого веб- сайту, в якому в окремій категорії "Благодійні внески" узагальнено  нормативно- правові  аспекти  отримання (надання) благодійної допомоги. Дякуємо за увагу до  Інтернет- ресурсу відділу освіти Шполянської райдержадміністрації..

Олена Олександрівна
Доброго дня. Я випускниця Черкаського національного університету ім.Богдана Хмельницького по спеціальності біологія. Шукаю роботу вчителя біології, якщо у Вас є вільні вакансії, будь ласка зателефонуйте мені. 0969029515

Шановна Олено Олександрівно! Повідомляємо Вам, що працевлаштування педагогічних працівників  відбувається з 15 по 31 серпня, тому на даний час вакансії вчителів відсутні. Радимо Вам особисто звернутися у відділ освіти Шполянської райдержадміністрації, щоб написати заяву про можливе працевлаштування.

георгій
скажіть будь ласка, де можна знайти інформацію про нагородження шполянським відділом освіти пришкільних таборів з денним перебуванням дітей за літо 2012 рік.

Шановний Георгію! З наказом відділу освіти Шполянської райдержадміністрації від 14.08.2012 №251"Про підсумки проведення оздоровлення та відпочинку дітей і учнівської молоді влітку 2012  року" можна ознайомитися тут

Олена
Коли я прийшла записувати дитину до одного з місцевих дитячих садочків мені відмовили з підстави відсутності вільних місць. Чи дійсно в місті зараз відсутність вільних місць в дитячих садках є гострою проблемою????

Шановна Олено! Повідомляємо Вам, що засновником міських дошкільних навчальних закладів №1"Ялинка", №3 "Зірочка", №4 "Сонечко" та №5 "Калинка" є не відділ освіти , а Шполянська міська рада. Радимо Вам  особисто звернутися з усним або письмовим зверненням до керівництва Шполянської міської ради, вказавши назву дошкільного навчального закладу, в якому Вам відмовили у влаштуванні дитини.

Микола
Скільки годин виділяється в школі на вивчення фізики, інформатики та математики в 2012-2013 н/р при технологічному прфілі ? Дякую.

Шановний Миколо! Повідомляємо Вам, що згідно додатку 10 Типових  навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеню, затверджених  наказом МОН України від 27.08.2010 № 834, типовим навчальним планом загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання ( технологічний профіль) передбачено у 10 та 11 класах 3 години на вивчення математики, 2 години - фізики і 1 година - інформатики. Радимо Вам ознайомитися з листом Міносвіти і науки, молоді та спорту України від 07.05.2012 №1/9-341 "Про навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів на 2012/2013 навчальний рік"

Світлана
Добрий день. Я вчитель фізики, математики, інформатики. Маю квалікаційну категорію "спеціаліст першої категорії". Шукаю роботу, так як моя школа під питанням закриття. Прошу відповісти. Буду надіятись на позитивну відповідь.Дякую.

Шановна Світлано!  Передзвоніть, будь ласка, у відділ освіти до головного спеціаліста  Курінної Оксани Миколаївни за телефоном  (04741) 5-22-19.

Ірина
Доброго дня. надайте будь ласка відповідь. До мене дійшла інформація що цього року влітку не працюватиме жоден черговий дитячий садочок. Як таке може бути? Чому в інших містах дитячі садочки працювали і будуть працювати влітку в звичному режимі а в нас ні? Це питання цікавить дуже багатьох батьків, всі обурені. Куди ж подіти ціле літо своїх дітей якщо обоє батьків на роботі? Що нам робити? До кого звертитись ? Дякую

03.04.2012

Шановна Ірино! Повідомляємо Вам, що засновником міських дошкільних навчальних закладів №1"Ялинка", №3 "Зірочка", №4 "Сонечко" та №5 "Калинка" є не відділ освіти , а Шполянська міська рада,  керівництво якої приймає рішення щодо режиму роботи дошкільних установ у літній період.  З метою надання достовірної відповіді на Ваш запит відділом освіти 2 квітня цього року надіслано офіційний лист  голові міста Заскалеті В.М. з проханням  надати  відповіді на хвилюючі Вас запитання, яку одразу оприлюднимо на нашому веб- сайті та надішлемо на Вашу електронну адресу. Також радимо Вам особисто звернутися з письмовим зверненням до керівництва Шполянської міської ради, що, сподіваємося, пришвидшить вирішення проблеми.

17.04.2012

Повідомляємо, що відділом освіти 17  квітня 2012 року отримано лист- відповідь  від голови міста В.М.Заскалети щодо роботи міських дошкільних закладів в літній період, з яким Ви можете ознайомитися тут.

Скажіть будь-ласка, чи працюватимуть садочки міста влітку?Це питання турбує мало чи не всих батьків , діти яких ходять в дитячий садочок. Адже минулого літа вже була така ситуація, коли садочки не працювали, це просто жах, що робити з малечою влітку???Дякую

Повідомляємо Вам, що засновником міських дошкільних навчальних закладів №1"Ялинка", №3 "Зірочка", №4 "Сонечко" та №5 "Калинка" є не відділ освіти , а Шполянська міська рада,  керівництво якої приймає рішення щодо режиму роботи дошкільних установ у літній період.  З метою надання достовірної відповіді на Ваш запит відділом освіти 2 квітня цього року надіслано офіційний лист  голові міста Заскалеті В.М. з проханням  надати  відповіді на хвилюючі Вас запитання, яку одразу оприлюднимо на нашому веб- сайті та надішлемо на Вашу електронну адресу. Також радимо Вам особисто звернутися з письмовим зверненням до керівництва Шполянської міської ради, що, сподіваємося, пришвидшить вирішення проблеми.

Корисна О.І.
У школі функціонує інформаційно-технологічний профіль навчання. Питання: які предмети для складання ДПА, окрім інформатики, вважати профільними ?

Шановна Корисна О.І.! Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 27.08.2010 №834 "Про затвердження типових навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеня" (додатки 1,10) при вивченні  інформаційно - технологічного профілю профільними предметами є інформатика та креслення.

Ольга
Прохання звернути увагу на талановитий гурток "Розмай. В гуртка гарний танцювальний репертуар, різні вікові категорії. Але чомусь їх ніде не запрошують (день міста, день незалежності) Чому???? Погляньте звітний концерт 2011 року. Ми - батьки хотіли б щоб гурток розвивався.http://youtu.be/AgAXZex67cQ

Шановна Ольго! Повідомляємо, що організаторами згаданих Вами свят з нагоди Дня міста, Дня незалежності України є відділ культури і туризму Шполянської районної державної адміністрації, а не відділ освіти. Шполянська дитяча школа мистецтв, на базі якої працює танцювальний гурток  "Розмай", знаходиться в оперативному віданні відділу культури, фахівці якого, як правило, формують репертуар згідно сценарних планів районних заходів, що приурочуються державним чи професійним святам. Чудові виступи гуртка "Розмай", в якому навчаються Ваші діти, бачили нещодавно, зокрема, на святкуванні 50- річних ювілеїв танцювального колективу "Гренада" районного Будинку культури та "Барвінок" Будинку школярів.Повністю підтримуємо Вашу думку щодо подальшого розвитку гуртка і люб'язно запрошуємо підготувати кілька хореографічних композицій  на районне свято  з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, яке щороку організовує Шполянський Будинок школярів за підтримки відділу освіти. Додатково інформуємо, що відділ освіти здійснює координацію навчально- виховної роботи 6- ти позашкільних навчальних закладів: Будинку школярів, міського парку дитячого дозвілля, станції юних техніків,  районної станції юних натуралістів, Шполянської та Матусівської ДЮСШ,  та  завжди готовий підтримати Ваші ініціативи, спрямовані на вдосконалення хореографічних здібностей дітей, розвиток сучасної танцювальної культури.

При використанні матеріалів з цього ресурсу посилання на офіційний веб-сайт відділу обов`язкове. 20603 Черкаська обл. м.Шпола, вул. Соборна,18, (04741) 5-22-51