Розмір шрифта AAA Колір фона

Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Звернення громадян

Ваше ім'я: Ваше питання:
E-mail:
Ірина
На основі яких законодовчих актів дошкільній навчальний заклад(садочок) має право зводити дві групи разом на літній період?Надайте будь ласка відповідь та основні документи,які це підтверджують або спростовують.ДЯКУЮ.

Шановна Ірино! Наповнюваність груп дошкільних навчальних закладів регулюється чинними наказами Міносвіти і науки України від 20.02.2002 №128 «Про затвердження Нормативів наповнюваності груп дошкільних навчальних закладів (ясел-садків) компенсуючого типу, класів спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів), груп    подовженого дня і виховних груп загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів та Порядку поділу класів на групи при вивченні  окремих предметів у загальноосвітніх навчальних закладах  групи для дітей» та від 09.10.2002 №572 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 20.02.2002 № 128». Гранична наповнюваність для дошкільних навчальних закладів загального типу становить: виховні групи для дітей до 1 року – 10; від 1-го до 3-х років - 15; з 3-х років -20; різновікові-15 дітей.Злиття кількох груп на літній період здійснюється за рішенням педагогічної ради закладу за умови оптимізації санаторного режиму роботи дошкільного закладу  під час  літньої оздоровчої кампанії.

 

  

 
При використанні матеріалів з цього ресурсу посилання на офіційний веб-сайт відділу обов`язкове. 20603 Черкаська обл. м.Шпола, вул. Соборна,18, (04741) 5-22-51