Розмір шрифта AAA Колір фона

Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Рідне слово, рідний розум, рідна й правда буде

4 лютого 2019 року голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко під час щотижневої оперативної наради виконав приємну місію – привітав сигнаївських учнів та педагогів з новими перемогами. Хор "Родина" став лауреатом XIX загальнонаціонального конкурсу «Українська мова – мова єднання» , засновниками якого  виступають Одеська регіональна  організація Національної спілки журналістів України спільно з Причорноморською академією мовних технологій та комунікацій етносів. 

Щорічно конкурс проходить під девізом, яким став вислів Пантелеймона Куліша: «Рідне слово, рідний розум, рідна й правда буде». Метою Конкурсу є відображення в друкованих та електронних засобах масової інформації, літературних творах, наукових роботах, рефератах учнів та студентів середніх та вищих учбових закладівУкраїни значення розвитку мовної культури в Україні як одного з вагомих чинників зміцнення духовності нації та розбудови української державності. В конкурсі беруть участь люди різного віку – від школярів до пенсіонерів. Перш за все, це журналісти, письменники, науковці, викладачі, студенти, учні, а також представники української діаспори за кордоном.

На ХІХ конкурс «Українська мова – мова єднання» надійшло понад 500 робіт фактично з усіх регіонів України, а також із близького й далекого зарубіжжя – Білорусі, Болгарії, Грузії, Естонії, Ізраїлю, Індії, Казахстану, Канади, Китаю, Македонії, Молдови, Палестини, США, Німеччини та Польщі.

На цьогорічний ХІХ загальнонаціональний конкурс «Українська мова – мова єднання» направив свій матеріал  і зразковий хоровий колектив «Родина» Сигнаївського НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів» і був відзначений дипломом та Почесною відзнакою Лауреата конкурсу за успішне творче об'єднання  людей трьох поколінь у велику та дружню співочу українську родину.

При використанні матеріалів з цього ресурсу посилання на офіційний веб-сайт відділу обов`язкове. 20603 Черкаська обл. м.Шпола, вул. Соборна,18, (04741) 5-22-51