Розмір шрифта AAA Колір фона

Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Семінар-практикум інклюзивної освіти

25.10.2019 року  в Інклюзивно-ресурсному центрі  Шполянської районної ради відбувся семінар-практикум на тему  «Робота команди психолого-педагогічного супроводу в умовах інклюзивного навчання» для педагогічних працівників    закладів освіти Шполянського району всіх форм власності та підпорядкування , які здійснюють   інклюзивне навчання.

Директор центру, Толчініна О.І., виступила із презентацією, в якій було висвітлено індивідуальний підхід до кожної дитини з особливими освітніми потребами, при складанні індивідуальної та освітньої програми. Повідомила що особлива роль в навчанні відводиться батьком. Учасників семінару було ознайомлено з нормативно-правовою базою для організації навчання та надання якісних освітніх послуг дітям з особливими освітніми потребами, звернено увагу на функції кожного учасника команди психолого-педагогічного супроводу дитини.

Вчитель - логопед, Глушкова І.О. надала рекомендації щодо роботи вчителів-дефектологів в аспекті інклюзивної освіти, вказала основні функції та напрями корекційної роботи.

Практичний психолог Холзакова А.С. розповіла про діяльність практичного психолога, яка має бути спрямована на досягнення загальних цілей, визначених психолого-педагогічним консиліумом. Довела до відома, що психолог формує в дитини з ООП   взаємодіїю з дітьми та дорослими, розвиває комунікативні навички, проводить роботу з профілактики та корекції дезадаптованої поведінки ,  порушень в розвитку пізнавальної сфери.

На завершення семінару   було проведено вправу-руханку  для фізичного розвантаження  та позитивного настрою   «У оленя є свій дім»

При використанні матеріалів з цього ресурсу посилання на офіційний веб-сайт відділу обов`язкове. 20603 Черкаська обл. м.Шпола, вул. Соборна,18, (04741) 5-22-51