Розмір шрифта AAA Колір фона

Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

30 жовтня 2019 року на базі районного методичного кабінету відбулося засідання методичного об’єднання.

        30 жовтня 2019 року на базі районного методичного кабінету відбулося засідання методичного об’єднання вчителів 1-х класів та вихователів старших груп закладів дошкільної освіти міста  на тему:  «Особливості організації освітнього процесу в дошкільній та початковій ланках освіти у 2019-2020 навчальному році».

    Коваль Ю.В., керівник  названого методичного об’єднання,  ознайомила присутніх з планом роботи на 2019-2020 навчальний рік.   Методист РМК  Досич Н.В.  звернула увагу педагогічних працівників на нормативно-правові акти, інструктивно-методичні матеріали Міністерства освіти і науки України щодо організації освітнього процесу в дошкільній та початковій ланках освіти.

       Різник О.С., головний спеціаліст відділу освіти міської ради  Шполянської  ОТГ ознайомила вихователів та вчителів з вимогами та критеріями щодо створення освітнього середовища в дошкільному закладі та 1 класі.

      Своїм досвідом роботи поділились: Павленко А.А. - вчитель 1 класу Шполянської  ЗОШ №1, Кавун Л.М. -  вчитель 1 класу Шполянського НВК №2-ліцей,   Кошова Н.М.- вихователь ЗДО «Калинка».

Презентація "Наступність та перспективність між дошкільним навчальним закладом та загальноосвітнім навчальним закладом" 

При використанні матеріалів з цього ресурсу посилання на офіційний веб-сайт відділу обов`язкове. 20603 Черкаська обл. м.Шпола, вул. Соборна,18, (04741) 5-22-51