Розмір шрифта AAA Колір фона

Сектор освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Тиждень БДР

На виконання Плану заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 № 231-р, листа Міністерства освіти і науки України  від 31.10.2019 № 1/9-676 щодо проведення Тижня безпеки дорожнього руху у 2019 році, у період з 11 по 17 листопада 2019 року  в закладах освіти Шполянського району проведено ІІ етап Тижня безпеки дорожнього руху. Завдання Тижня безпеки  дорожнього руху- привернення уваги суспільства до надскладної ситуації з безпеки дорожнього руху в Україні, виховання дорожньої культури серед населення країни.

Відповідно до тематики Тижня в закладах освіти проведені виховні заходи з питань повторення знань з безпеки дорожнього руху та надання першої долікарської допомоги  у формі бесід, конкурсів дитячих малюнків,  вікторин, творчих робіт, заочних подорожей, уявних мандрівок, інсценізацій, рольових і сюжетних ігор.

Серед батьківської спільноти проведено роз’яснювальну роботу  щодо доцільності використання ременів безпеки, дитячих крісел, світлоповертаючих елементів та дотримання Правил дорожнього руху при перетині залізничних переїздів.

         Усі проведені заходи мали на меті привернути увагу учасників освітнього  процесу до елементарних правил безпечної поведінки на дорозі та наслідків від їх невиконання.

При використанні матеріалів з цього ресурсу посилання на офіційний веб-сайт відділу обов`язкове. 20603 Черкаська обл. м.Шпола, вул. Соборна,18, (04741) 5-22-51