Розмір шрифта AAA Колір фона

Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Захід до Дня Святого Миколая

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки.

Напередодні Дня святого Миколая – одного з найулюбленіших та найочікуваніших дітлахами свята – в КЗ „Інклюзивно- ресурсному центрі” Шполянської районної ради Черкаської області відбувся майстер-клас з  виготовлення новорічних віночків, підготувала та провела майстер-клас практичний психолог центру Холзакова А.С. Запрошені  на свято діти  із задоволенням прийняли участь у виготовленні новорічних прикрас . Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на заході, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту. Від  інклюзивно- ресурсного центру діти  отримали подарунки, від яких на обличчях з’явилася щаслива усмішка, дитяча радість.

При використанні матеріалів з цього ресурсу посилання на офіційний веб-сайт відділу обов`язкове. 20603 Черкаська обл. м.Шпола, вул. Соборна,18, (04741) 5-22-51