Розмір шрифта AAA Колір фона

Сектор освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Увага ! Флешмоб

Увага ! Флешмоб

Мета і завдання

Головною метою флешмобу є пропаганда здорового способу життя  підростаючого покоління, популяризація систематичних занять фізичною культурою та спортом в районі в умовах карантину, відзначення Дня фізичної культури та спорту.

Завданнями флешмобу  є:

  • пропаганда рухової активності учнів просто неба з метою зняття напруження, розслаблення, підняття настрою, поліпшення спортивної форми;
  • пошук і популяризація кращих педагогічних практик з фізичної культури та спорту в районі в умовах карантину, дистанційного навчання.
  1. Умови

Участь у флешмобі можуть взяти учні  закладів загальної середньої освіти Шполянського району.

           Для участі необхідно надіслати на електронну адресу burlakasasha21@gmail.com до 11 вересня 2020 року  відеосюжет руханки з музичним супроводом за участю учнів та педагога/педагогів ЗОШ, НВК  району. Від кожної школи приймається по 1 роботі. У відеосюжеті вказується назва закладу освіти та ключовий девіз «Робіть, як  ми!». Тривалість відео - не більше 3 хв.

Отримані роботи будуть розміщені на сайтах  сектору освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту,  сторінці Шполянської РДА в мережі Фейсбук  під заголовком «ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ»

РЕКОМЕНДУЄМО провести запис руханки під час уроку фізичної культури та з дотримання заходів Постанови КМУ № 50 від 22.08.2020 року «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби»

          Усі заклади освіти, які візьмуть участь у флешмобі, будуть відзначені заохоченнями.

ПОЛОЖЕННЯ!!!!

При використанні матеріалів з цього ресурсу посилання на офіційний веб-сайт відділу обов`язкове. 20603 Черкаська обл. м.Шпола, вул. Соборна,18, (04741) 5-22-51