Розмір шрифта AAA Колір фона

Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Новий навчальний рік розпочато

Нині у закладах освіти   Шполянського району  розпочався новий навчальний рік. Та цьогоріч свято першого дзвоника відбулось у новому форматі. По-перше заклади могли самостійно визначитись з датою урочистостей - 1 чи 3 вересня, по-друге - поріг школи переступили першокласники, що навчатимуться згідно концепції НУШ. 

Враховуючи рекомендації щодо проведенння урочистостей у незвичайному форматі, кожен захід мав свої родзинки та, насамперед,  був цікавий для учнів, не перевантажуючи їх довгими промовами та офіційністю. На урочистостях першокласники танцювали флешмоби, зустрічали чарівних провідників  до Країни Знань, а на перших уроках разом з батьками святкували День народження класу, віртуально мандрували Україною та знайомилися з рідною школою.


Також для інших класів перші уроки були цікаві та  насичені. Так, у Нечаєвському НВК у 2-4 класах  відбулися квести «Україна – це ми», в якому участь брали учні разом зі своїми батьками,  у маршрутному листі серед безлічі зупинок із завданнями оригінальними були «Чарівні окуляри» та «Бажасики»,  а зупинка для батьків «Літературний флеш-моб» перевершила очікування – цікаво було всім!

У Сигнаївському НВК найбільше запам’ятається всім  Дерево Життя, яке розпочала прикрашати  Свердел Людмила Павлівна, яку нагородили званням   Почесний директор школи.

Подвійне свято чекало  на вихованців та вчителів Матусівських навчально-виховних комплексів № 1, №2 та Станіславчицького НВК. Адже ці навчальні заклади відзначають ювілейні дати – з часу заснування.

Тож учням цьогоріч було цікавіше, аніж завжди йти до школи, та й у вчителів з’явився шанс неабияк пофантазувати над тим, як провести перший урок.
Відтак, школярам легше відпустити  безтурботне літо  і з гарним настроєм розпочати навчальний рік.

При використанні матеріалів з цього ресурсу посилання на офіційний веб-сайт відділу обов`язкове. 20603 Черкаська обл. м.Шпола, вул. Соборна,18, (04741) 5-22-51