Розмір шрифта AAA Колір фона

Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Акція "Краплинка доброти"

Другий місяць осені починається з особливої дати. Цього дня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, проголошений 50 сесією Генеральної Асамблеї ООН. Вважається, що людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це вдалося. Далеко не всім дано відчути мудрість своїх років. Літня людина має виняткові досвід і терпіння, наполегливість у досягненні поставлених завдань. У наймудрішій книзі на землі, в Біблії, Святому Писанні, відкрито говориться про те, що від нашого ставлення до наших батьків і матерів безпосередньо залежить наша власна тривалість життя на цій землі.

Тому 1 жовтня Волонтерський загін Нечаєвського НВК  провів акцію "Краплинка доброти". Разом з вчителями-наставниками Стужук Людимилою Володимирівною та Сігай Русланою Володимирівною учні відвідали жителів села старших 80-ти років. Від щирих побажань, теплих слів старенькі не могли стримати сліз. Вони, в свою чергу, бажали учням успіхів у навчанні і дякували, що діти їх шанують і не забувають.

(за матеріалами сайту Нечаєвського НВК)

При використанні матеріалів з цього ресурсу посилання на офіційний веб-сайт відділу обов`язкове. 20603 Черкаська обл. м.Шпола, вул. Соборна,18, (04741) 5-22-51