Розмір шрифта AAA Колір фона

Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Педагогів Шполянщини привітали з професійним святом

03 жовтня  у Шполянській РДА  відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти. З професійним святом освітян вітали перший заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль,  що перебував з робочим візитом на Шполянщині,  голова Шполянської районної дежавної адміністрації Володимир Потапенко, голова Шполянської районної ради Олександр Кузуб, начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський, голова ради голів профкомів закладів освіти району Олег Тішков.

"Всі ми, незалежно від віку і роду занять, впродовж усього життя пам’ятаємо рідну школу і щасливі роки, проведені в її стінах, свого найулюбленішого вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, став старшим другом і порадником. Ми шануємо мудрість і наполегливість, професіоналізм і самовідданість освітянина – учителя, вихователя, викладача, зусиллями якого твориться майбутнє України. І день працівника освіти – ще один привід, щоб висловити Вам свою вдячність за велику працю і вагомий внесок у виховання поколінь", – говорив у своєму виступі Віталій Коваль.

З нагоди професійного свята грамотами та дипломами  обласного управління освіти,  районної адміністрації, райради, відділу освіти, методичного кабінету, обкому профспілки було нагороджено освітян району. Також голова райдержадміністрації  вручив Подяки  вчителям, які минулого навчального  року завершили свою  педагогічну діяльність на посаді директора школи.

Чудовим подарунком шановному зібранню стала концертна програма   колективів  районного будинку культури,  учнів Сигнаївського та Нечаєвського НВК.

При використанні матеріалів з цього ресурсу посилання на офіційний веб-сайт відділу обов`язкове. 20603 Черкаська обл. м.Шпола, вул. Соборна,18, (04741) 5-22-51