Розмір шрифта AAA Колір фона

Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Освітяни побували на прем'єрі

І знову Київ радо зустрічав освітян Шполянщини. Цього разу працівники закладів освіти побували на прем'єрі балету "Діти ночі: Післяполуденний сон" Національного театру опери та балету імені Т. Шевченка.

Поціновувачі театрального мистецтва занурились у атмосферу вистави про міфічних істот Андрогінів.

В давньогрецькій міфології Андрогіни володіли двома парами рук та ніг, двома обличчями на одній голові, яких Господь покарав за зухвалість і розділив на дві половинки - чоловічу і жіночу, приречені шукати одна одну. Саме звідси походить відома фраза "знайти свою половинку". Постановку створено хореографом і артистом Staatsbalett Berlin Олександр Абдукарімов. В головних партіях - прима Національної опери Катерина Кухар і Олександр Стоянов.

Головна тема балету - випробування, які треба пройти Андрогінам, щоб зрозуміти, що ж керує стосунками  - пристрасть чи сильні високі почуття. Романтично-містична історія показана за допомогою готичних декорацій, сучасної хореографії і звичайно, музики - Антоніо Вівальді і Макса Ріхтера.Колеги-освітяни отримали величезний заряд позитиву від побаченого. Чудова майстерність, бездоганна хореографія зачарували глядацьку залу.

По завершенню спектаклю Київ проводжав любителів театру неоновими вогнями. М'які сутінки приховали від погляду зайві деталі. Ніщо не відволікало увагу від стародавнього і вічно юного Києва. Кожен подумки прокручував мізансцени балету та мріяв знову поринути в глибини театрального дійства.

Олег Тішков,  голова районної організації Профспілки

При використанні матеріалів з цього ресурсу посилання на офіційний веб-сайт відділу обов`язкове. 20603 Черкаська обл. м.Шпола, вул. Соборна,18, (04741) 5-22-51