Розмір шрифта AAA Колір фона

Сектор освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Відбулось засідання методичного об'єднання вчителів-логопедів

13 листопада  2018 року в приміщенні« Інклюзивно – ресурсного центру» відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів- логопедів . ІРЦ є методичною структурою відповідно до його Положення та Статуту, тому логопедична служба є однією з складових роботи інклюзивно-ресурсного центру

Перед присутніми виступила Толчініна О.І. директор Інклюзивно-ресурсного центру, яка розповіла про завдання працівників ІРЦ та привітала всіх з Міжнародним днем логопеда.

  Тема методичного об’єднання «Розвиток зорово-просторових уявлень в учнів  з порушеннями письма». Професія логопеда актуальна, важлива та потрібна, особливо сьогодні, коли збільшується кількість дітей з порушенням мовлення, яким вкрай потрібна кваліфікована допомога. Основним завданням роботи вчителя-логопеда є формування у дітей правильного, чіткого,   виразного мовлення з урахуванням лексичної та граматичної будови, відповідно до вікової норми. Виправлення мовлення -  довготривалий процес із  застосуванням    спеціальних логопедичних методів та прийомів, спрямованих на корекцію мовленнєвого порушення та розвиток активної свідомої комунікативної діяльності.

Засідання розпочала керівник МО вчителів-логопедів Радецька В.Й., підкресливши особливу актуальність питання. Вчителі-логопеди  Криворучко М.О., Гошеньова О.М., Присяжненко І.О. поділились власним досвідом у розвитку зорово-просторових уявлень, та презентувати дидактичні ігри та вправи.

Захід приніс присутнім багато позитивних, щирих емоцій та відкрив новий погляд щодо проведення логопедичних занять

При використанні матеріалів з цього ресурсу посилання на офіційний веб-сайт відділу обов`язкове. 20603 Черкаська обл. м.Шпола, вул. Соборна,18, (04741) 5-22-51