Розмір шрифта AAA Колір фона

Сектор освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Людської пам'яті мости нетлінні

     В історії нашого народу є багато пам’ятних сторінок, які ми маємо  завжди шанувати, незважаючи ні на що. Однією із таких є День Пам’яті жертв Голодомору. Україна в 1932 – 1933 роках пережила страшну трагедію, яка забрала життя мільйонів невинних людей.

   Шкільна родина Сигнаївського НВК   не могла залишитися байдужою до такої трагічної сторінки життя українців. В зв’язку з цим було проведено ряд вшанувальних заходів. Вранці всі школярі разом із вчителями вирушили до стели жертвам Голодомору, де вони запалили свічки пам’яті та поклали до святого місця колоски пшениці. Після уроків діти разом із батьками мали можливість вшанувати померлих під час години пам’яті і скорботи «….І крізь століття пронесіть сльозу невинно убієнних».

На закінчення   Години Пам’яті всі промовила молитву нашої землячки Катерини Мотрич:

«Прости, небо! Прости, земле! Простіть, зорі! Прости, народе Божий! Усіх нас грішних прости, що мовчали, за упокій твій молебнів не справляли, поминальних свічок не світили. Господи! Страждання, муки й горе мого народу до всевишньої скорботи зарахуй, і біди й погибель від землі й народу сущого відведи. Нині, прісно і навіки віків відведи!»

При використанні матеріалів з цього ресурсу посилання на офіційний веб-сайт відділу обов`язкове. 20603 Черкаська обл. м.Шпола, вул. Соборна,18, (04741) 5-22-51