Розмір шрифта AAA Колір фона

Сектор освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Звання "зразкового" підтверджено

27 листопада 2018 року голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко разом із начальником відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Павлом Вербівським завітали до Сигнаївського навчально – виховного комплексу,  аби урочисто вручити Диплом про підтвердження звання «Зразковий художній колектив» системи Міністерства освіти і науки України учасникам хору «Родина», який десятки років діє при Сигнаївській школі.

У вересні 2018 року наказом Міністерства освіти та науки України   №1035  хору "Родина" Сигнаївського НВК за високу результативність творчої і просвітницької діяльності, відродження та активну пропаганду надбань національної культури,  присвоєно почесне  звання "Зразковий художній колектив". Вітаючи учасників пісенного колективу із заслуженим званням Володимир Потапенко зосередив свою увагу на тих, хто створював цей колектив, тих, хто супроводжував його протягом років, тих, хто сьогодні працює. Особисто подякував Почесному директору школи Людмилі Свердел, сільському голові Сергію Ошовському, художньому керівнику творчого колективу Ірині Підмогильній, юним співакам та їх наставникам за любов до української пісні, за збереження народних традицій, висловив побажання творчого росту та запевнив, що районна влада і надалі буде сприяти у створенні належних умов для розквіту хорового співу «Родини» та допомагатиме у всіх запланованих починаннях сигнаївських співаків.

(за матеріалами сайту Шполянської РДА :http://shpolyanska.rda.org.ua/news/16-35-01-27-11-2018/)

При використанні матеріалів з цього ресурсу посилання на офіційний веб-сайт відділу обов`язкове. 20603 Черкаська обл. м.Шпола, вул. Соборна,18, (04741) 5-22-51