Розмір шрифта AAA Колір фона

Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Відбулось навчання з питань пожежної безпеки

30 листопада 2018 року в залі засідань Шполянської райдержадміністрації фахівцями 2ДПРЗ Управління  ДСНС України у Черкаській області проведенні навчання з питань пожежної безпеки для керівників закладів освіти та осіб, відповідальних за протипожежний стан в навчальному закладі.

     Основна мета проведення навчань – організація роботи з питань пожежної безпеки в  закладах освіти,  відповідно до вимог Правил пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти України, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України 15.08.2016 № 974 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 08 вересня   2016 р. за № 1229/29359. Рятувальники вкотре нагадали про обов’язки осіб, відповідальних за пожежну безпеку в навчальних закладах,  розповіли про те, як правильно діяти у разі виникнення надзвичайної ситуації, зокрема, як найшвидше провести евакуацію дітей.

         По закінченню заходу фахівці надали вичерпні відповіді на запитання, що цікавили присутніх.

При використанні матеріалів з цього ресурсу посилання на офіційний веб-сайт відділу обов`язкове. 20603 Черкаська обл. м.Шпола, вул. Соборна,18, (04741) 5-22-51