Розмір шрифта AAA Колір фона

Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Черговий тріумф хору "Родина"

30 листопада хоровий колектив  «Родина» Сигнаївського НВК вирушив до міста Одеси, щоб взяти участь у ІV Всеукраїнському багатожанровому фестивалі «Віват, Витоки».

Настрій у всіх був піднесено-врочистий, адже колектив представляв свій край, свою рідну школу. В конкурсній програмі, крім хорових пісень, звучали також твори для сольного виконання, тріо та ансамблеві.

 Три дні проживання в такому прекрасному  і незабутньому місті  Одеса пролетіли ніби казкова мить.  І ось заключний гала-концерт нагородження переможців. До останньої хвилини ми не знали результатів, дуже нервували, адже суперники були достойні і приїхали з різних куточків України.

 Неможливо було стримати сліз радості, коли звучали імена переможців, лауреатів І премії : зразковий хоровий колектив  «Родина», вокалісти  Альона Черевко, Ірина Підмогильна, тріо «Рута», ансамбль «Оксамит»  - ось скільки нагород ми привезли в своє рідне село!

 Не виміряти нічим скільки сили, праці, нервів було вкладено в цю поїздку. Ми досягли перемоги завдяки тому, що є однією дружною родиною, що Берегиня нашого співучого колективу Людмила Павлівна завжди поряд, за що ми їй щиро вдячні. Слова подяки також для начальника відділу освіти у справах сім’ї, молоді та спорту Вербівському Павлу Євгеновичу, голові райдержадміністрації Потапенку Володимиру Миколайовичу, голові села Ошовському Сергію Павловичу та всім – всім небайдужим людям, які вболівали за нас та підтримували.

                                   Бесараб Євгеній, директор Сигнаївського НВК

При використанні матеріалів з цього ресурсу посилання на офіційний веб-сайт відділу обов`язкове. 20603 Черкаська обл. м.Шпола, вул. Соборна,18, (04741) 5-22-51