Розмір шрифта AAA Колір фона

Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Ювілей поваги й мудрості

21 грудня  щирі вітання з 60-м Днем народження приймає директор Лебединського НВК №1 Поліщук Віра Олексіївна. "У цей святковий день від усього серця бажаємо щастя і добробуту Вам і Вашій родині,  успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення, довгих років життя. Зичимо міцного здоров’я, здійснення всіх мрій, професійних успіхів та особистих творчих досягнень. Нехай життєва дорога буде чистою і на ній зустрічаються вірні друзі та колеги", -  з  вітальними словами від усіх освітян Шполянщини звертався голова районної організації Профспілки Олег Тішков.

Народилась Віра Олексіївна  у м. Гуляйполе Запорізької області,   має  повну  вищу  педагогічну  освіту  за  спеціальністю вчитель російської мови і літератури (у 1987 році закінчила  Черкаський державний педагогічний інститут).   На посаді директора в Лебединському НВК №1 працює з серпня 1996 року. Ключовим критерієм визначення ефективності керівника в управлінні освітнім процесом, є якість отриманих знань учнів. За результатами державної підсумкової атестації, проведеної у формі ЗНО у 2017 році Лебединський навчально-виховний комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1»  увійшов   у 20-ку рейтингового списку шкіл Черкаської області з найвищим балом, а у 2018 році – зайняв у цьому рейтингу 8-ме місце.

      

Бажаємо миру і світлої долі,

Запалу енергії, сили доволі.

Творчого вогнику, віри й наснаги,

Щедрості серця, людської поваги.

На довгих стежках Вашої ниви

Будьте завжди Ви здорові й щасливі!

При використанні матеріалів з цього ресурсу посилання на офіційний веб-сайт відділу обов`язкове. 20603 Черкаська обл. м.Шпола, вул. Соборна,18, (04741) 5-22-51