Розмір шрифта AAA Колір фона

Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Освітяни Шполянщини привітали підшефну військову частину

Напередодні новорічно-різдвяних свят за ініціативи голови Шполянської районної державної адміністрації Володимира Потапенка тривав збір подарунків для підшефної військової  частини А 1708 Збройних Сил України, яка постійно бере участь у проведенні операції об’єднаних сил на Сході України.

Найактивніше до акції долучилися педагогічні, батьківські та учнівські колективи шкіл району  та санаторної школи-інтернату, які зібрали кошти,   теплі речі, засоби особистої гігієни,  різні смаколики  (цукерки, мед, печиво, чай  та ін.). Крім цього, учні шкіл району підготували воїнам малюнки, листівки, подарунки, виготовлені своїми руками.

 На зібрані кошти були придбані такі необхідні в ці зимові дні теплі речі, а також для підсилення імунітету воїнів багаті на вітаміни фрукти.

Двадцять першого грудня  перший заступник  голови Шполянської райдержадміністрації Юрій Козоріз та начальник відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Павло Вербівський  доставили  вантаж  у військову частину.

 Зустрічали їх зі словами щирої подяки, адже всі ці подарунки поїдуть в зону проведення ООС, де для наших дорогих захисників особливо  важлива підтримка земляків, кожне добре слово, кожне щире побажання, кожна дитяча усмішка, втілена в малюнках, в дитячих сувенірах. А особливо приємно отримувати подарунки в ці передсвяткові дні.  Тож побажаємо нашим воїнам і всій Україні миру і добра!

(за матеріалами сайту Шполянської РДА)

При використанні матеріалів з цього ресурсу посилання на офіційний веб-сайт відділу обов`язкове. 20603 Черкаська обл. м.Шпола, вул. Соборна,18, (04741) 5-22-51