Розмір шрифта AAA Колір фона

Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

"Соборна і єдина - нам твою історію творить!"

В Нечаєвському НВК Державне свято День Соборності України, приурочене 100-річчю проголошення Акта злуки УНР та ЗНР,  відзначили урочисто та патріотично.

Для учнів 1-10 класів, вчителі Албул І.Г. та Сігай Р.В., провели літературно-музичну композицію «Україна у нас одна».

Під час свята діти згадали важливий момент історичного минулого - День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України. На заході згадали учасників АТО (ООС) - випускників школи, які захищали і захищають єдність і незалежність рідної землі.

Учасники свята прагнули донести в піснях, віршах, роздумах, що наша Україна - найпрекрасніше місце на планеті Земля. І ми всі повинні бути патріотами своєї Батьківщини, пишатися і прославляти рідний край, вивчати його історію і передавати її із покоління в покоління як найцінніший скарб. Щоб бути сильними, треба бути разом і не ділити країну на Захід і Схід, Північ і Південь, адже все це одна наша Україна, а ми - українці.

Наприкінці заходу учні долучилися до участі у Всеукраїнській естафеті єднання. Гаслом дня стали слова: «Ми, діти України, за руки візьмемось. З’єднавшись назавжди, один одному всміхнемось»

За матеріалами сайту Нечаєвського НВК

При використанні матеріалів з цього ресурсу посилання на офіційний веб-сайт відділу обов`язкове. 20603 Черкаська обл. м.Шпола, вул. Соборна,18, (04741) 5-22-51